REPORT Z INTERBIKE 2011 - CAST CTVRTA

REPORT Z INTERBIKE 2011 - CAST  CTVRTA

Primo mělo ve Vegas jen malinkatý stánek. Pro rok 2012 chystají především odladění jejich stávající nabídky. Již brzy by se jim měl rozjet jejich nový web, kde se dozvíme více. Teď alespoň malá ochutnávka toho, co jsme měli možnost vidět. Přečíst čtvrtou část reportu z Interbike 2011 →.
31. 01. 2012, napsal: Jakub Skupin

MUTINY - MATT ROE IN ISRAEL


Pokud je pro Vás Mutiny rider Matt Roe příliš stylový rider (a k tomu ještě bez pegů), dejte mu přesto šanci a koukněte na jeho edit. Zejména v začátku projeví svou urputnost a doslova si pomocí "fajslu" vybojuje streetový spot. Ostatně v celém editu je vidět, že většinu odjetých triků si doslova vydřel. Některé pády nejsou vůbec hezké.
Štítky: mutiny | matt roe | bmx edit
31. 01. 2012, napsal: TBB bike

ECLAT VIDEO BIKE CHECK - NATHAN WILLIAMS


Na kolo od Nathana Williamse se můžeme podívat ještě jednou, tentokrát ve video bike checku zpracovaném pro Éclat. Detailní popis kola společně s fotkami si můžete pročíst zde.
31. 01. 2012, napsal: TBB bike

SCOTT DITCHBURN - SUBROSA BALUM PROMO


Subrosa Pro team rider Scott Ditchburn představí svůj signature rám Balum (pevný streetový rám). Promo video proloženo ježděním v jeho lokálním parku Rampworx v Liverpoolu. Fotogalerie a popis rámu →.
Štítky: subrosa | street | scott ditchburn
30. 01. 2012, napsal: TBB bike

MUTINY - GEORGE BOYD TURNS PRO & EDIT


George Boyd se tímto editem oficiálně zařadil do Mutiny Pro teamu. Zda tomu jeho ježdění odpovídá posuďte sami. Profil v sekci Team zde.
Štítky: mutiny | bmx edit | street | george boyd
30. 01. 2012, napsal: TBB bike

LOTEK - SCOTT DITCHBURN EDIT


Lotek team rider Scott Ditchburn Vás nadchne svým neobvyklým streetovým stylem. Nečekejte žádný tuctový edit, je zde spousta zajímavých kombinací. Jeho signature rám si můžete prohlédnout zde ve videu. Edit natáčel Mike Mastroni a stříhal Rich Hirsch. Náhledy bot Lotek kolekce 2012→.
Štítky: lotek | scott ditchburn | street
30. 01. 2012, napsal: TBB bike

UNITED MOTHERSHIP V2 FRAME COMMERCIAL


A je tady finální představení nového Nathan Williams signature rámu United Mothership V2. Záběry s ježděním se prolínají s detailními fotkami a popisky vlastností rámů. Některé záběry jste již možná viděli, jiné Vám opět jistě vyrazí dech. V případě, že budete chtít vyhrát tento rám, zapojte se do soutěže zde. Nathanův nový bike check detailně rozepsán zde.
27. 01. 2012, napsal: TBB bike

MARTIN CAPEK - SUNNY DAYS


Dirtovo-trailsový edit od Martina Čapka by se dal také nazvat jako shrnutím jeho sezóny 2011. Zajímavé je, od kolika kameramanů se mu podařilo získat záběry. Vápenka mezi ostatními spoty opravdu vyniká, je velká škoda, že se zde z důvodu nemožnosti povolení nemohou jet české závody. Byla by to krásná podívaná.

"Posílám nově sestříhané video. Záběry jsou z minulého roku. Trailsové spoty: Stráž pod Ralskem, Milevsko-Vápenka, Libčice nad Vltavou a Martin SK." Martin Čapek
Štítky: dirt jump | trails | bmx edit | martin capek
27. 01. 2012, napsal: TBB bike

NATHAN WILLIAMS - UNITED MOTHERSHIP V2

NATHAN WILLIAMS - UNITED MOTHERSHIP V2

Dneska se detailněji podíváme na slíbený nový bike check od Nathana Williamse. Základem jsou samozřejmě jeho signature díly, přesněji rámový set United Mothership V2 20.8"TT (v nové barvě burgundy) s řidítky United Mothership 8.5". Kolo je dále složeno z dílů Cinema a Éclat. Obohaceno je o pár prototypů, které by neměly uniknout Vaší pozornosti →.
26. 01. 2012, napsal: TBB bike

LOTEK FOOTWEAR - DREW HOSSELTON


Tentokrát, více než kdy jindy se vyplatí si počkat na závěrečný trik v tomto novém editu od streetového jezdce jménem Drew Hosselton (Drew se stal novým členem teamu Lotek). Viděli jste už na některém videu tento trik na railu?
Štítky: lotek | bmx edit | street | drew hosselton
26. 01. 2012, napsal: TBB bike

BMX VIDEO PODCAST 4 - ECLAT 2012, ALMOND


Často přemýšlím nad tím, jak věci dělat víc přirozeně a hlavně správně. Forma podcastu mě hrozně baví, přijde mi, že se dá díky obrazu i mluvenému slovu zároveň toho sdělit mnohem více. Problém je však v tom mém koktání a dalších chybách, které mě vždy provází. Teorie 10 tisíc hodin říká, že se člověk může zlepšit ve všem. Čtvrtý díl mi trval natočit od 20:00 do 02:00. To si pak říkám, že já budu potřebovat tak 20 tisíc hodin. Přečíst pár poznámek ke 4 podcastu →.
25. 01. 2012, napsal: Jakub Skupin

THIS IS UNITED - NATHAN WILLIAMS PART


Vzpomenete si ještě, jak silným zážitkem bylo poprvé vidět celé video This Is United (např. na premiéře)? Pokud ano, pak budete jistě rádi za zveřejnění první části a to jezdeckého profilu Nathana Williamse. Celé dvě písničky, celkem 4:54 minuty neuvěřitelného streetu. V následujících dnech se můžete také těšit na Nathanův Mothership V2 bike check a novou video reklamu. Vše již brzy.
25. 01. 2012, napsal: TBB bike

1 2 3 4 5 | >>