BMX VIDEO PODCAST 13 - EZRA FREECOASTER

V minulém díle naší série podcastů jsme se pustili do probírání tématu freecoastrů. U tohoto tématu ještě chvíli zůstaneme a představíme si EZRA freecoaster, který je v naší nabídce žhavou novinkou. Alex vám poví, co všechno tahle věcička dovede a jako hosta si přizval Dominika Waltera, který sám EZRU na svém kole vozí. Číst více→ 


EZRA FREECOASTER 

 

Ezra Freecoaster je zadní náboj kombinující funkci Freecoasteru a kazetové náby v jednom. Geniálně jednoduchý systém umožňuje přestavět náboj na kazetu nebo freecoaster přesazením vnitřních dílů driveru. K přestavbě je zapotřebí pouze 8mm imbusu a 21mm kónus klíče k demontáži driveru z těla náboje.

Popis:

- CrMo regular dutá osa, M14 x 1.0 závit
- tělo náboje CNC obráběno z 6061-T6, 36 drátů 
- kónusy CNC obráběno z 7075-T6 Alu, závit M14 x 1.0
- 2x ložisko v těle 6902RS2, 1x v driveru
- 2x ložisko v driveru 68022RS
- CNC 4130 CrMO tepelně upravený 9T driver
- 3x praporek

  
Váha: cca 454 gramů

 

Barevné provedení: černápolished, fialováčervenámodrá

 

KARL POYNTER EZRA PROMO

Karl Poynter dlouho pracoval na přípravě tohoto univerzálního náboje a je hlavní postavou celého EZRA projektu. Není tedy divu, že sám představil tento náboj v kvalitním promu, kde uvidíte EZRU přímo v akci. 

 

  

VÝMĚNA DRIVERŮ

Co může být lepší než si užít přednosti kazetové náby i freecoasteru v jednom tělu. Navíc přestavba náboje mezi jednotlivými variantami je velmi jednoduchá a za pomocí pouze dvou klíčů jí dokáže zvládnout úplně každý. Navíc EZRA vydala k oběma variantám pěkně vypracované video návody, takže se opravdu není čeho bát.
 
  

 

 

SALT PLUS FC KOMPATIBILITA 

Dalším velmi zajímavým faktem je vzájemná kompatibilita s díly k náboji Salt Plus TRAPEZ FC. Jelikož náboj od firmy SALT PLUS využívá stejného patentu, jsou díly k těmto nábojům vzájemně kompatibilní. V naší nabídce naleznete velké množství náhradních dílů, které můžete případně použít v kombinaci s freecoasterem EZRA.
 
 Štítky: freecoaster | ezra | video podcast
06. 02. 2014, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

07. 02. 2014 #1 Zdenal
Tu cepku sis mohl sundat ALEXI.