BMX VIDEO PODCAST 9 - DALSI KOMBINACE HUB GUARDU


Posledních 6 měsíců jsem se průběžně zajímal o vhodný klopový mikrofon (vytratil by se tak šum a ozvěny z okolí), aby byl v podcastech lepší zvuk. Pohlídal jsem si také nastavení dle Tomova návodu, snad tedy poznáte rozdíl. Myslím si, že to ještě stále není ono, ale zatím je to maximum, co dokážu. V 9-vátém díle se opět podíváme na nové možné kombinace zadních i předních hub guardů. Některé, které ve videu uvidíte, bude potřeba vždy individuálně poupravit - někdo bude muset přidat podložku navíc (aby dostal hub guard od drátů), někdo zase bude třeba muset kónus zbrousit. U předních náb je to ještě diskutabilnější, protože někdo vyplétá nábu jen vnitřkem. Bylo by skvělé, kdyby se mez Vámi našel někdo, kdo třeba některou z kombinací již na kole vozí a jen ji potvrdil, případně dopsal, jaké změny ještě musel provést. Číst více→.Zesílená osa u zadní náby Primo Remix.

 


Primo Remix a The Belly Button V2 - bude to chtít podložku.

 


Shadow Raptor kazetovka a Shadow Rear Hub Guard sedí přesně.

 


Novinkové BTRko s BTR drive side hub guardem.

 


Nová kombinace - Salt Pro kazetovka s Animal PYN hub guardem.
Důležitá je vymezovací podložka.

 


Animal Javelin kazetovka a The Belly Button V2. Možná podložka.

 


Shadow Raptor kazetovka a Animal PYN hub guard. Vymezovací podložka.

 


Salt Pro přední nába se Salt Pro front hub guardem.

 


Éclat Simplex přední nába se Salt Pro front hub guardem.

 


Animal Javelin přední nába s female osou a Éclat Pulse front hub guardem.
Dráty nejlépe zevnitř.

 

V podcastu zmiňuji druhou verzi hub guardu The Belly Button V2. V ruce držím pouze vzorek, výsledný hub guard bude ještě o trošilinku jinačí. Již brzy bude opět skladem.

V podcastu se snažím ukoktaně vysvětlit, proč se občas zadní kolo na female ose může vyosit. Toto téma jsme jednou řešili i ve fóru o dost podprobněji, zkuste pročíst: Jak zabránit posouvání zadní náby při grindech?

A tady ještě odkaz na PWKčkův bike check, kde jsou dva Shadow hub guardy na přední Animal Javelin.

Řadu dalších informací týkajících se hub guardů snadno vyhledáte použitím štítku - hub guard. Mohu-li Vás poprosit, dejte vědět, že je zvuk i u Vás lepší. Pokud Vás napadají jakékoliv připomínky jak k tématu tak k podcastům všeobecně, sem s nimi. Díky a snad to pomohlo.

 

NEVÁHEJTE  A ZAŠLETE NÁM SVŮJ PSHSN - NEZÁVAZNĚ VÁM KOLO NACENÍME

 

 01. 02. 2013, napsal: Jakub Skupin


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

04. 02. 2013 #9 Shawi
Fox: hele, takhle ty fotky jsou možná i trochu lepší. Když sem psal ten koment, tak sem ty fotky nějak přehlíd, nebo tu ještě nebyli(?)

Mít to vyfocený je lepší, bo člověk má čas se na to v klidu podívat :)
04. 02. 2013 #8 Twister
Díky za odpověď. To je super! Už se těšim!
04. 02. 2013 #7 Jakub Fox Skupin
Ahoj, díky všem za názor.

@ Shawi: Co se týče prostřihů, pokusím se polepšit. Myslel jsem, že bude stačit fotogalerie, ale to asi není ono.

@ DOOM: možná, že to bude chtít mít výplet radši vnitřkem náby, uvidíš. Pokud bys do téhle kombinace šel, moc prosím, udělej pár fotek a napiš, zda je všechno OK.

@ Twister: díky za potvrzení zvuku, dost jsem to řešil. Někdo bohužel psal, že pořád nic neslyší, takže kdo ví. Budu dál pátrat, jak to ještě udělat hlasitější. Pro Éclat jsem si vyhradil hned jeden celý podcast, který mám už natočený a pokusím se zveřejnit co nejdříve. Éclat právě nově nabízí i drive side hub guardy, takže by to mohlo být zajímavé. Kromě toho, Éclat má nový systém driveru, který je mega přesný.
03. 02. 2013 #6 Twister
Pěkný, už se mi po těch podcastech celkem stýskalo :) Zvuk je rozhodně lepší. Jen mě trochu mrzí, že jsi tam neměl zadní éclat pulse regular a přední éclat pulse female (ikdyž u téhle je to jasný, no). Celkem by mě totiž zajímalo jak ta zadní s těma guardama pasuje... Můžete to sem kdyžtak prosím někdo napsat, jestli máte zkušenosti?
Jinak fajn :)
02. 02. 2013 #5 Tom
Dobrý :)
01. 02. 2013 #4 'DOOM
uvažuju o koupy přední náby animal a hubguard na shopu nemáte tak jsem nevedel jakej, teď už vím.. díky Foxi:)
01. 02. 2013 #3 Shawi
dokoukáno, líbilo se mi to. Jediný co bych změnil, je víc prostřihů. Jak třeba mluvíš o tom, jak je ten guard hezky blízko, tak mít tu nábu postavenou na stojato a detailní záběr.
Jinak absolutní pecka.
01. 02. 2013 #2 Shawi
Yeah, konečně novej podcast. Jdu se na to kouknout, doufám, že budu nadšenej jako dycky :))
01. 02. 2013 #1 Flash
Paráda foxi :) po docela dlouhý době zas jeden podcast :) určitě to pomůže dost lidem :)