BMX VIDEO PODCAST 12 - FREECOASTER

Po delší odmlce jsem se rozhodl pro Vás zrealizovat další "technicky zaměřený" bmx video podcast, kterým se vrátíme ke stále častěji skloňovanému tématu Freecoasterů. Na toto téma jsme pro Vás už nejeden článek připravili tak si je alespoň připomeneme. Číst více→. 


Sám jsem se chtěl také přesvědčit jaké to je mluvit na kameru a můžu Vám říct, pro člověka bez zkušeností to je věc dosti nepřirozená. Jak jsem se s tím popral, můžete posoudit sami. Prioritním však zůstává obsah a samotné sdělení, které si myslím jistou váhu má.  

Martin Hoza 

 

 

 

Před časem pro Vás Martin Hoza připravil dosti podrobný článek o KHE REVERSE freecoasteru. Ne náhodou jsem si ho proto pozval jako hosta.

 

Podcast s číslem 12 tak plynule navazuje na obsah článku, který svým obrazovým materiálem naopak krásně doplňuje obrazovou část. Jak bylo v mnoha Vašich komentářích u podcastů uvedeno, spojení mluveného slova - videa a obrázků je nejlepší k pochopení tématu. 

 

Jak jsem si půjčil freecaster

 

Dalším bezva článkem na toto téma byl článek od Šimona Čechury, který si od nás FC neváhal zapůjčit a následně zpracoval kvalitní výstup.

 

 

 

Tomáš Tydlačka - Grind Time 2012

 

Také Tomáš dostal otázky na téma Freecoasterů ve svém rozhovoru, které se také rozhodně hodí připomenout.

 

"Freecoaster byla určitě zajímavá zkušenost a třeba se k němu ještě někdy vrátím. Určitě je to skvělej impuls do ježdění a otvírá se tím dost možnosti, ale jiný zase zavíraj. Kdo jezdí hlavně street (tím myslím fakt na streetu) nebo občas nějakou tu plazu a do parku zavítá jen minimálně, tak je fc na 100% lepší než kazetovka! Naopak, kdo jezdí spíš v parku, což jsem bohužel i já, tak už tam to s fc zas až taková zábava není"

 

Dalším tématem bude v naší nabídce nový coaster EZRA. Zajímavá alternativa pro ne ortodoxní fcečkaře.

 

Děkuji Vám za čas a pokud máte co k tématu nebo podcastům co napsat, určitě využijte možnost komentáře. 

 

Krásné vánoce Alex Rovný a TBB CREW

 

 

 

 23. 12. 2013, napsal: TBB bike


zpět na seznam článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

24. 12. 2013 #4 cenda
hafo hafo!
23. 12. 2013 #3 Radek Liška
Pěkné video, jezdím sice mtb, ale láká mě to. Jediné čeho se bojím je, že když si dám freecoaster nemůžu mít dál kotoučovou brzdu, nevíte o nějakém freecoasteru pro mtb? díky
23. 12. 2013 #2 asdasd
kde asi ...... fox už není v tbb
23. 12. 2013 #1 nn
kde jsou starý klasiky od foxe ? :((