GAME OF BIKE - BZUK, DAVID, MARTIN

Když jezdíte s kámošema, jeden ze super způsobů, jak se naučit nový triky, je zahrát si Game of B.I.K.E., nebo jak v Čechách říkáme - na Z.M.R.D.a. S klukama hrajeme skoro pokaždé, když jdeme jezdit, a tak jsme se rozhodli to naše hraní zdokumentovat. Číst více→


Pravidla podle kterých hrajeme, jsou jednoduchá. Na každý trik má zadávající i ostatní jeden pokus a pokud někdo nasbírá tři písmenka, pak na poslední čtvrté písmenko má pokusy tři. Tento způsob nutí jezdit triky na čisto na první pokus, ale zároveň dává možnost záchrany před vypadnutím.

 

První náš battle jsme natočili ve skateparku v Blansku, kam jsme jeli pojezdit za Davidem Keprtem. Klukům se do ježdění kuli velkýmu horku moc nechtělo, a tak ze začátkku se jezdilo hodně vlažně, ale ke konci se i trochu přitvrdilo. Takže stiskněte PLAY a koukněte, jak celý battle mezi Davidem Keprtem, Ondrou Zunkou a Martinem Hozou dopadl a kdyby jste se nudili, dojeďte za námi do Brna "zabetlit".

 

V dalším battlu se utkali Jan Junior Pečeňa a Martin Piga ze Slovenska. Tipnete si, už teď jak tento další battle dopadl? Příští týden se to dozvíte.

 16. 07. 2013, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

24. 07. 2013 #3 TVL
najhorši sound aky som kedy počul vo videu !
16. 07. 2013 #2 bluag
ten zvuk když to někdo neda je tak otravnej že sem si fakt přal aby všichni dali a asi tak ve 2druhe minutě sem si musel vypnout zvuky uplně
16. 07. 2013 #1 lubca
pěkná game :) hozy škoda :-D