JAN VALENTA ZVE NA FAJN RADIO WINTER X FEST


Jan Valenta by Vás rád prostřednictvím tohoto krátkého videa osobně pozval na vymazlený mejdan Fajn rádio WINTER X FEST v klubu Staré Lázně, Kolín. Akce proběhne 24.03.2012. Přečíst si celou pozvánku můžete zde. Současně se můžete podívat na nový web tvůrců této upoutávky - www.abstinentproduction.cz.
08. 03. 2012, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

22. 03. 2012 #19 jirka wiesner
lidi s anonymnim nickem se zase rozsoupli :-D
19. 03. 2012 #18 Scarface
Najdi,najdi,najdi,najdi,najdi si jéééé .. všechny,všechny,všechny,. je zmlááááť,. všechny je dobij! Všem bude nejlíííííp,. trala, la,ala,alaa lal lál,. lááááá,.. ty vogo opět Mafián ulic,. v Liberci jich máme plnou radnici,.
14. 03. 2012 #17 Jeny
Ještě jednou ta stejná poznámka. Fajn Rádio WINTER X FEST není prioritně BMX akce. Jde o párty s vystoupením letních extrémních sportů BMX, SK8, Scooter... A pozvánka je pro ty, kteří tohle rádi. Nic víc, nic míň.
Fáfo, díky za názor, nicméně to nemá cenu řešit.. dost komentářů mají zajímavý původ, který tu nechci rozebírat. Ten koho se to týká asi tuší o čem mluvím.
14. 03. 2012 #16 Tom
vážně miluju hlášky typu: uvědomte si já to nedělam pro sebe já to dělam pro vás... važte si toho co pro ten sport dělá... Bez něho by tento sport pomalu ale jistě zanikl.. Takže si uvědomte co píšete!! Děcka. Vážně umíram z podobnejch výroků, možná by ste si vy všichni s podobnými názory měli uvědomit, že to co děláte děláte hlavně protože vás to baví, a protože si chcete splnit nějaký sny, a možná by ste měli přestat chtít aby vam za to někdo byl vděčný :D Mě osobně třeba nijak nepomohlo že Jeny tady posouvá tento sport více k lidem, spíše naopak, já jsem totiž proti veškerý komercializaci bmx. a upřímě mužu říct že je mi i tak vlastně uplně jedno jak se to tu bude dál vyvíjet, klidně ať se tu natáčí "přihlouplý" pozvánky na akce, ať se tu třeba všichni zblázníte že budeme na světový špičce bmx. mě to netrápí, já jezdim hlavně pro ten pocit, a kvůli kamárádum, a kvůli tomu že mě to baví a víc neřešim protože všechno ostatní je pro mě bezvýznamný :D:D Tolik můj názor. (pusťte se do mě hoši) :D :D
14. 03. 2012 #15 Holmes
Komu říkáš děcka? Jenny je normalni člověk co umí dobře mluvit,tak proč udělal pozvánku kde mavá rukama jak pomatenec? Vždyť je to k smíchu.
14. 03. 2012 #14 Patrik Fafek
Tenhle styl nemá s bmx nic společného?? Tak to bych se maximálně hádal.. Tady v ČR si každej myslí že bmx je jenom o punku a chlastu, jak to znáte z videi.. Ale na to aby ste byli takový punkáčove aby jste byli v TOP jezdcích světa, na to tady nemáte nikdo koule!! Celkem bych Vás chtěl kluci vidět jezdit jak na to jste. Akorát řešíte hovna, máte plnou hubu keců a bmx znáte jenom z videí. Uvědomte si, že Jeny je člověk, který do bmx dáva úplně všechno. Posunul tento sport blíž k lidem a dělá to pořád!! Bez něho by tento sport pomalu ale jistě zanikl! Takže si uvědomte co píšete!! Děcka..
14. 03. 2012 #13 jezdec
Bůzek se opět hlásí o slovo, teda vyšiluješ tady, jak kdyby tě za kule tahali. Není mi 27 a může ti být ukradený, kdo jsem, nejsem profík, ale bmx mám rád. Řekl jsem svůj názor, který sdílí každý, koho znám. Holmes má pravdu, zveš nás na bmx akci ve stylu, který nemá s bmx nic společnýho, proto jsem řekl, že jsi bmx asi nikdy nepochopil. Je to samozřejmě tvoje věc, my si dáme pívo a ty nám tady budeš s řetězama repovat o akci, na který nesmíme chybět. Jen se pak přeci nemůžeš divit, když ti to tady, na bmx webu, někdo pěkně nandá, že takhle ne.
Nazdar.
14. 03. 2012 #12 Jeny
V rámci toho, kolik máme práce s ostatními akcemi a hrozně málo času, jsem moc rád, že je pozvánka jaká je. BMX na akci při exibicích bude nejvíce, ale akce není jen o BMX. Odpoledne je na místě scooter závod a jezdit se bude také na skejtu.
Prostě klasický mix na exibice nejlepších jezdců, tak jak je u VSA zvykem.
14. 03. 2012 #11 Holmes
Přijde mi to jak negerskej videoklip, akorát chbí drahé vozy a polonahé ženy. Když děláš pozvánku na BMX akci, tak by měla být v BMX stylu. Měl jsi snad ve scénáři napsaný že to má být Disco - Hiphopovej klip?
13. 03. 2012 #10 dusan
viš co Jendo ja pudu s jezdcem na pivko (budem se ti smát) a ty si di do posilky pak si kup mlíčko a mužeš jit domu ty sportaku chycenej
a na mail ti dlabem budem se bavit:D tady
13. 03. 2012 #9 Jeny
Tak už to trošku přeháníš bůzku. Veřejně to tu řešit nemusíme, dej mi Tvůj telefon a můžeme se o tom pobavit. V pnnk stylu by BMX hodně rychle zahořel.

Nikomu necpu do hlavy at dělá BMX jako např. já. Je to kurva dřina se udržet ve světové špičce a dávat se neustále dohromady. Na to bys neměl ani kdybys chtěl, tomu věř. Takže je pohodlné říct já na to mrdám, já jsem punkáč.
Každý si může vybrat. Každopádně tato část jezdců celosvětově drží BMX při životě. Nebudou velké závody, nebudou ani média a nebudou další jezdci.

A máš pravdu, je mi 27, jezdím na kole 14 let a když se podívám do zrcadla a ptám se sebe jestli mi to za to stojí bojovat a makat pro CZ BMX, když pak vidím a slyším keci jako jsou Tvoje.

Můj email je janvalenta@janvalenta.com jestli k tomu něco máš, jsem Ti k dispozici. Rád Tě uvidím např. na FOR BMX závodu. Hodně by mě zajímalo co jsi zač, jestli umíš vůbec říct celou větu pohromadě, jestli se dokážeš podívat do očí, co jsi sakra zač? Rad bych věděl jestli jsem opravdu mimo já..

Díky za názor i ostatních.. Jeny
13. 03. 2012 #8 jezdec
Haha, dobře Dušan. Jsme úplně mimo, nic jsme nepochopili, jsme totiž lojzové, protože se smějem tomuhle super číslu. Jeny, my jsme možná nepochopili, co nám cheš vlastně říct, ale ty jsi vůbec nikdy nepochopil, co je bmx. Teď nechápeš a směješ se ty viď, haha, to je přesně ono, podívej se přitom do zrcadla a cinkej si u toho řetězama, stojí tam fakt bmx jezdec? Přál bych si v bmx víc Márošáků a méně Valentů a Feiferů.
12. 03. 2012 #7 Jeny
Slovo abstinence má několik významů. Ale to bys Dusane asi nepochopil...

Akci dělá VSA Xtreme, ale to jsi také nepochopil.

Takže co dodat.. jedině tak, že jsi mimo a hleď si svého.
12. 03. 2012 #6 dusan
abstinent production tě zvou na vymazlený mejdlo :DD pije se tam jen mlíko nebo ty co už sou dopělí dostanou apon lehkou kolču ? :D slušně sem se ted pobavil muhehe :DD
09. 03. 2012 #5 Jeny
Jsem rád za Vaše komentáře, aspoň se něco děje:) No name jezdci vzkazuji- Ty určitě nechoď, hatery na párty nepotřebujeme.
Pozvánka je jen pro ty co se chtějí bavit!

Pro zajímavost. Na BMX budou v průběhu večera jezdit zatím potvrzení riders:
Erik Figar
Jirka Grygar
David Janáč
Patrik Fafek
David Foglar
Kuba Trojan
Jakub Benda
Lukáš Saidler

Takže nás čeká hodně povedený BMX večer. Bude se na co koukat.
09. 03. 2012 #4 Scarface
160 cm vůdce repuje pozvánku da discoteku,.
09. 03. 2012 #3 Tomas
jezdec: Kazdej ma nakej svuj styl...zkus to uznat:)
08. 03. 2012 #2 Pode
Zavidíš Jenymu že něco dokázal ? Nebo o co tady jde ? A náhodou kluci z produkce Abstinent production se aspon snaží !
08. 03. 2012 #1 jezdec
Tak tam fakt nepojedu. Ogar s řetězama na krku mě zve na diskotéka mejdan s abstinent prodcution. Nesmíš chybět!! Děláš si prdel???