STREET JAM PARDUBICE 2012 - REPORT, FOTO, VIDEO


Street Jam v Pardubicích vyšel na výbornou. Kromě nádherného počasí dorazila i řada kvalitních jezdců jako např. Pavel Odehnal, Dominik Walter, Radek Chytil, Josef Diblík nebo Vašek Nakládal. Organizátor akce Tomáš Tydlačka dokázal sestříhat video, sepsat report a také sehnat pár fotek. Kéž by se lokální street jamy staly jevem častějším. Číst více→.


"Nedělní jam nám začal už od rána super počasím, které nám vydrželo po celej den a mohli jsme si tak užít parádní den na kolech s kámošema. Ikdyž jsme se každej zprvu neznaly během chvíle z nás byla skvělá parta!

 

 
Pavel Strakoš - icepick grind.

 

Celý den panovala pohodová atmosféra, hned od deseti hodin, jak jsme se sešli se začalo točit a v tomhle tempu jsme pokračovali celej den. Dokud měl někdo chuť tak jsme mu dali prostor na kameru dokud věc neodjel, nikam jsme nespěchali, celá akce byla pro jezdce a tempo bylo na nich.

 


Sám organizátor akce T0M a jeho crooked grind.

 

To se možná trošku vymstilo, protože jsme se  na Plaze zasekly tak do dvou hodin a na street se tak v podstatě skoro nedostaly, ale i tak padly super věci a myslím, že to na celý akci vůbec ničemu neubralo, možná naopak.

 

 
Dominik Walter včera zazářil ve svém editu, dneska se mu to povede taky.

 

Výsledný video má 8 minut což je dost, ale celkem dobře zachycuje atmosféru celého dne. Ta byla fakt parádní, jak už jsem říkal lepší počasí jsme si ani nemohly přát a z reakcí kluků si každej jam užila dokonce se mě ptali, kdy bude další akce…

 


Jirka Koláč - barspin ze schodů.

 

Oficiálně jam skončil kolem čtvrté hodiny, kdy jsme největším zabijákům rozdali pár drobností na cestu a kdo mohl nebo chtěl jel s náma pokračovat ještě na jeden secret spot, kde jsme ještě něco natočily, vychillovaly a společně shrnuly průběh celého dne. Po vyčerpávajícím rozhovoru s Janem Dankem jsme se asi kolem půl sedmé rozešli.

 

 

Na závěr bych chtěl poděkovat všem co dorazili nebo se jakkoliv podíleli na akci. Respektive místnímu obchůdku Velo Blažek, TBB-bike.cz a Jenymu za pití!!!

 

 
Martin Forejtek - smith grind.

 

Speciálně bych chtěl ještě poděkovat klukům co se celý den starali o záznam celý akce a to byl Jakub Prorok a Michal Paďour." - T0M
 

 

PÁR SLOV OD CHÝTI

"Street jam? Jasná volba účastnit se, je tu mnoho důvodů. Jako hlavní je poznat nové lidi a pojezdit s lidma co jen tak nevidíš. Nejhorší je být zalezlej ve svým parku nebo streetu..

 


Jirka Koláč - barspin ven z Plazy.

 

Jam pro mě začal už v 8 cestou do Pce s Geňou a Ronem Weasleym (Vaša). Na hlaváku v Pce jsme neměli ani sraz a už tam bylo pár bikerů. Vydali jsme se na plazu jako vidláci přes červenou na křižovatce. Na plaze se už jezdilo, neváhaly jsme a hned jsem se přidaly. Už po chvíli se začalo točit celkem ve velkým a každej pořád vymýšlel až jsme se zasekali do dvou hodin.

 


Radek Chytil - double peg grind to barspin out.

 

Poté Tydla zavelel a jelo na první spot, který byl tak 30sec cesty. Mini Rail se dal na schody, zprva to vypadalo nepojízdně, ale začal se celkem jezdit. Ohromil mě Vykuk nolie tooth a Walker 18 hard. Něco se potočilo a jelo se dál. Z dálky jsem viděl rail a hned jsem si vzpomněl na edit od Čendy, na mega hlouhej double do 18. Vykuk ho začal jako první jezdit a pak se to rozjezdilo a něco padlo na kameru. Další spot byl asi pro Danka, market se žrádlem =D Tydla potěšil monstrerama pro každého a jelo se dál na desítky schody, kde si Vykuk jen tak skočil 36 a jelo se dál na raily, kde se pár lidi vyndalo a už se jam ukončil.

 


Martin Hromádko - invert.


Tydla rozdal vosky od TBB a zbytek monsterů a pro mě tento jam skončil, jelikož nám už jel vlak. Ostatní ještě jeli někam pofelit.. Jam se vydařil, počasí vyšlo, asi jako poslední pořádnej pojezd v tričku se sluncem… Velké díky Tydlovi za pozvání a organizaci povedené akcičky.." - Chýťa

 

VYBEREME ZA VÁS DÉLKU DRÁTŮ A KOLO ZAPLETEME - TO VŠE ZA 1,-KČ

 18. 10. 2012, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

18. 10. 2012 #5 ochoda
šici si jedou monstry a vinci mliko a makovec :D ... ale dobre video :)
18. 10. 2012 #4 Šimon
Paráda! vypadá to na super akci, až mě mrzí že sem nedorazil, ale neděli nedávám prostě... Na druhou stranu chápu že v neděli je to na street lepší
18. 10. 2012 #3 RadChyt
Tydla, psal jsem to na koleni na rychlo, mohl jsi mi opravit chyby =D
18. 10. 2012 #2 pwk
Vypada to na povedenou pohodovou akci. Skoda, ze jsem nemohl dorazit..Tydla dobrá fotka crooku!
18. 10. 2012 #1 Jeny
Hustě Granko! Jeho první ofiko interview na TBB se záznamem jeho smíchu co zní, jako když startuješ starou škodovku. Parádní Pardubická negrovina:)