VANOCNI SOUTEZ - VTIP O MIKULASI, CERTOVI CI ANDELOVI

VANOCNI SOUTEZ - VTIP O MIKULASI, CERTOVI CI ANDELOVI

Pozvolna začíná čas vánoční, tak proč si jej nezpříjemnit. Máme tady pro Vás k zabavení jednu drobnou soutěž. Tentokrát žádné speciální pravidla, nic o kolech. Prostě jen za dobrý vtip odměna. Zadaní v článku - hraje se o tričko od Nike 6.0.


ZADÁNÍ SOUTĚŽNÍHO ÚKOLU

 

Napište do komentářů co nejzábavnější vtip o Mikuláši, čertovi či andělovi. Ten, který nás rozesměje nejvíce vyhrává tričko Nike 6.0 (pouze velikost S).Výherce bude oznámen zítra kolem 8:00h v tomto článku. Do té doby se může zapojit každý.

 

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZNÉHO VTIPU

Tričko Nike 6.0 vyhrává Erik (ten bohužel nepřiložil ke komentáři e-mail, takže prosíme, ať se ozve sám na fox@tbb-bike.cz).

 

Za všechny ostatní vtipy děkujeme, byl to příjemně strávený Mikulášský den v práci.

 

Lidský život se dělí do čtyř etap:
1. Věříš na Mikuláše.
2. Nevěříš na Mikuláše.
3. Děláš Mikuláše.
4. Vypadáš jako Mikuláš.

 

 

 

 

 05. 12. 2011, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

06. 12. 2011 #43 Erik
Tomu sem věřil nejvíc že vyhraje,dostal mně :D
06. 12. 2011 #42 David
Rolničky, rolničky, co to hulim zas?
Babiččiny jointíčky nebo dědův haš?
Rolničky, rolničky, zvoňte pro radost,
aby všichni huliči měli trávy dost...
když šuká sob soba,
mají radost oba.
Santa pláče, volá na ně:
Kdo potáhne moje sáně?
Na saně ti, Santo,jebem,
letos nikam nepojedem.
Roznes zprávu celým světem
a vyřiď od nás všem dětem:
Žádný dárky nečekejte
a radši si zašukejte.
Kdo šuká, ten nezlobí,
tak se radost násobí...
Za okny sype se snehu jak kráva
domov nam provoni Fernet,rum,trava.
pulnouc se blizi,nohy se pletou,
deti zas uvidi maminku sjetou.
Tatovi krvi barvi se dziny,
prdel mu natrhla petarda z Činy.
06. 12. 2011 #41 Ody
Takze chcel by som povedat len jedno nie kazdy zo slovenska je taky ako TEK tak si prosimvas nevybyjajte svoje komplexi na nas ostatnych normalnych ludoch ano Maria? a Bitchi?? Dakujem.
06. 12. 2011 #40 TBB-bike.cz
SOUTĚŽ UKONČENA
06. 12. 2011 #39 endy99991
Chlapík spadne z útesu, postaví sa, opráši a znova vylezie hore. Skočí, dopadne, vstane a tak stále dokola...
Vídí ho druhý a tiež si to chce skúsiť, veď ani tomu prvému sa nič nestalo.
Skočí a ten prvý si v duchu hovorí:
- No, na to, že som anjel som riadna sviňa!
06. 12. 2011 #38 vladas_01
Mikuláš sedí v 1.lavici a dloube se prstem v nose.V tom ho uvidí učitelka.*Mikuláši,slušný člověk se přece nerýpe prstem v nose!*Vážně?zarazí se Mikuláš.A čím tady?
05. 12. 2011 #37 Bitchi
Teku: ty si asi dobrý debil, každý tu utrácí a neleze tu nikomu do prdele a nevidírá, nikdo tě tu nedrží, můžeš si nakupovat klidně u těch slováckých blbečků, ale TBB je shop na světové úrovni...
05. 12. 2011 #36 welby:)
Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: “Milé děti,kdo mi zazpívá písničku,dostane dáreček a kdo mi zatancuje,dostane dárečky dva.” Vtom jeden chlapeček vstane,začne nekoordinovaně mávat rukama,točit se dokola a řvát: “aeoeeaoaa” Mikuláš se na něj podívá a dodá: “A kdo bude dělat píčoviny, nedostane nic.”
05. 12. 2011 #35 patrik
Mikuláš, Mikuláš plné vrecko chlastu máš , fernet , vodka , borovička , radosťou nám horia líčka , jedna tyčka , druha tyčka , prežehnala sa mamička , v čižme zhnitá gruľa , Mikuláš je nula !!! :D :D
05. 12. 2011 #34 Erik
Vzhledem ke stoupajícím cenám brambor a uhlí,
budu za zlobení a podobné delikty,
rovnou dávat přes držku...S pozdravem
Mikuláš Čert a Anděl
05. 12. 2011 #33 mára
teku: ty seš debil hochu, to taky nikoho nezajímá.. mám taky nákup přes sto hadrů a stejně nevěřím nikomu než tbb, běž si svoje slovensky komplexy řešit jinam a nech ostatní bavit se.

pic!
05. 12. 2011 #32 David
Mikulášku, Mikulášku, chcem do čižmy veľkú FĽAŠKU
05. 12. 2011 #31 rencek
Mikulášku dobrý strýčku ráno chcem mať v čižmičke slivovičku
05. 12. 2011 #30 Dan
Leží muž a žena v posteli a milují se. Muž je nahoře a žena mu jezdí šíleně ve vlasech.
"Co dělaš?" ptá se muž.
"Hledám rohy, miluješ jak ďábel!"
Pak se poloha obratí, nahoře je žena. Muž jí šíleně jezdí ve vlasech.
"Hledáš rohy? Miluju jako ďábel?"
"Ne, ale si těžká jako kráva!"
05. 12. 2011 #29 Shawi
Byl jednou jeden Čert, kterej dělal správce na štvanici..A vůbec to nebyl zakomplexovanej kokot...zazvonil zvonec pohádky je konec
05. 12. 2011 #28 DOM
Nevšim sem si že už ten muj tady jednou je..
-
Mikuláš skončí na záchytce. Lékař se ho ptá: "Co pijete?" "Ale, pane doktore, já nejsem vybíravý. Nalijte klidně, co máte."
05. 12. 2011 #27 DOM
Přijede Mikuláš do Somálska a ptá se dětí:
"Proč jste všichni tak hubení?"
Děti odpoví: "Protože nepapáme..."
Mikuláš na to: "A kdo nepapá, nedostane dárečky!"
05. 12. 2011 #26 boom
Mikuláši,mikuláši
já vím,že tě platí naši,
tak mi hodně věcí dej,
nebo řeknu,že si gay :D :D :D
05. 12. 2011 #25 Burak
Víte jakej je rozdíl mezi Mikulášem,Čertem a chytrou blondýnou???
Žádný.Všechno jsou to pohádkové bytosti!!! :D
05. 12. 2011 #24 Matej

Andělské rady
Anděl říká čertovi: "Čerte, čerte, měl by ses polepšit. Četl jsi o škodlivosti alkoholu?" "Ano." "A přestal jsi pít?" "Ne, anděli, číst!"
05. 12. 2011 #23 filip
- Čo za bláznov mi sem posielaš? - rozčúlene telefonuje Lucifer Bohu. - Pred týždňom sem prišiel programátor. Zničil mi všetky kotly, poškrtil čertov a už tri dni bezhlavo pobehuje po pekle a reve: Kde je vchod do druhého levelu?

Čert z oddelenia kotlov telefonuje s čertom z oddelenia príjmu. Po chvíli sa ten od kotlov pýta:
- Zdáš sa mi po hlase nejaký smutný. Čo sa ti stalo?
- Ani sa nepýtaj! - hovorí ten z príjmu, - strašná tragédia. Budeme mať hromadný pohreb. Prijímali sme tu jedného počítačového maniaka a kým sme mu vysvetlili, že toto tu nie je nový level Doomu, vyvraždil nám motorovou pílou polovicu oddelenia..
05. 12. 2011 #22 noroz
Půjčil jsem si milión,měl jsem dárků kamión,neplatil jsem splátky,vzali mi to zpátky,neplatil jsem daně,vzali mi i saně,už si nevím rady,sobi chcípli hlady,v lese mám teď pelíšek,seru na Vás,Ježíšek.
05. 12. 2011 #21 Ivet
Pride hrisnik do pekla a podplati certa. Cert rika, no ja jsem malej pan na to, abych Te pustil, ale muzes si vybrat trest. Jdou k prvnim dverim, otevrou je tam je chlap v retezich a bycujou ho. To je moc kruty, nemas tam neco lepsiho, pta se hrisnik, jdou k druhym dverim, tam je chlap v okovach a vypaluji mu znacky zeravym kutacem. To je az moc sadysticky. Cert se necha umluvit a dou ke tretim dverim, tam visi v okovach starej asi devadesatiletej dedek, uslintanej, sama vyraska, svraskavena kuze, vzdycha a krici, protoze pri nem kleci nadherna blondynka a hlavou pohybuje v oblasti klinu do predu a do zadu. Na to rika hrisnik, no je to dost velky muka, takhle byt porad nadrzenej, ale kdyby jsem si mel vybrat, tak by jsem si vybral tento trest. Cert pristoupi k blondince, poklepeji na zada a pravi ´Jses volna, muzes jit....´ :D
05. 12. 2011 #20 Ivet
Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: “Milé děti,kdo mi zazpívá písničku,dostane dáreček a kdo mi zatancuje,dostane dárečky dva.” Vtom jeden chlapeček vstane,začne nekoordinovaně mávat rukama,točit se dokola a řvát: “aeoeeaoaa” Mikuláš se na něj podívá a dodá: “A kdo bude dělat píčoviny, nedostane nic.
05. 12. 2011 #19 Burak
Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: “Milé děti,kdo mi zazpívá písničku,dostane dáreček a kdo mi zatancuje,dostane dárečky dva.” Vtom jeden chlapeček vstane,začne nekoordinovaně mávat rukama,točit se dokola a řvát: “aeoeeaoaa” Mikuláš se na něj podívá a dodá: “A kdo bude dělat pí****ny, nedostane nic.”
05. 12. 2011 #18 Lee
Příjde čert do sauny, kde sedí mladí a hulí skank, čert jim řekne,, dej te mi potáhnout ještě jsem to nehulil ´´ tak mladí mu dájí a jdou pryč.
Čert sedí, potí se, je mu příjemně a po půl hodině jde pryč.
Příjde do šatny ke své skřínce která je otevřená a prázdná, periférně vidí mikuláše jak zdrhá z jeho věcmi, on s ručníkem kolem pasu, rozběhne se za ním.
Vyběhne ven, před bazén a vidí jak mikuláš utíká, veme si opřené kolo a jede za ním, mikuláš dobíhá k autu na to už čert nestačí, tak si veme taxíka.
,,za ním!!!¨ říká andělovi a anděl sleduje, mikulášové auto s kradenýma věcma.
Jedou dlouho a nakonec mikuláš zatočí do lesa, kde se andělovi s čertem ztratí, taxikář anděl zastaví a ptá se čerta
,,jak mi zaplatíš´´ čert s ručníkem kolem pasu krčí rameny, anděl mu udělá anální sex, nastoupí do taxíku a nechá ho v lese.
Čert zůstal v lese sám, bez věcí a bolavým věncem z ničeho nic ho chytne sraní, vyhlídne si pařez co je poblíž, sedne a tlačí v tom ho někdo poklepe na rameno a řekne,,čerte v sauně se nesere´´
05. 12. 2011 #17 Stanley
Mikuláš Mikuláš čo mi dáš ??? Holý k***t lebo nepočuvaš .. :D
05. 12. 2011 #16 Peter
Malý chlapec píše Mikulášovi:
- Pošli mi bračeka!
Mikuláš odpovedá:
- Pošli mi mamičku!
05. 12. 2011 #15 Angi
Nešťastný Mikuláš sedí v hospodě a baví se s čertem. "Když jsem přišel, barman se mě zeptal, co si dám. Řekl jsem mu, že bych rád nějaké překvapení." "A co ti přinesl?" "Přinesl mi fotky mojí nahé ženy."
05. 12. 2011 #14 asdf
Baví se dvě duše v ráji: "Jaká byla poslední věta, kterou jsi slyšel na zemi?" "Byl to hlas mé ženy." "A co říkala?" "Když mě na chvíli pustíš k volantu, budeš úplný andílek."
............................................................
To se takhle jednou Svaty Petr rozhodne zjistit, jak jsou na tom prazsti studenti pri priprave na zkousky. Povola tedy andela, at zjisti, co se dole deje. Je jeden mesic pred zkouskami a andel hlasi: "Medici se uci a ekonomove a pravnici chlastaji." Tyden pred zkouskami: "Medici si uz opakujou, vsechno umeji, ekonomove zacinaji cist skripta a pravnici chlastaji." Vecer pred zkouskami: "Medici jsou uz nauceny, umej to pozpatku, ekonomove docetli taktak Samuelsona a pravnici se modleji." Svaty Petr povida: "Modleji rikas? No tak to jim pomuzeme..."
05. 12. 2011 #13 Peath
Přišel židovský svatý Mikuláš. Sjel komínem a povídá: "Tak, děti, kdopak si chce koupit nějaký dárek?"

05. 12. 2011 #12 Angi
stoja dvaja anjeli na strechce a jeden skočí dolu a tesne nad zemou rozprestrie krídla a pristane normálne na zemi a zase schová krídla
vidí to jeden chlapík a vylezie hore na tú strechu a pýta sa tých dvoch, že ako to robia
a oni, že normálne len skočíš a sám pristaneš
a tak ten chlapík skočí a zabije sa
a ten jeden anjel hovorí tomu druhému: "Ty počuj, na to že sme anjeli sme riadne svine ´:-)
05. 12. 2011 #11 Komik
Den po Mikuláši se ptá churavá maminka v nemocnici svého muže: „Jak se to Verunce včera líbilo?”
„Strašně,” oznamuje manžel, „když ji čerti s Mikulášem uviděli, tak se vylekali, že okamžitě vzali nohy na ramena a nechali u nás všechny nadílky, co měli s sebou!”
05. 12. 2011 #10 Pavel
Na Mikuláše přivezou do nemocnice chlapečka s těžkými popáleninami.
„Co se ti stalo, chudáčku?” vyzvídá hodná sestřička.
Otřesený chlapec pomalu vysvětluje: „Strčil jsem čertovi do prdele dynamit a on mi ho vyprdl zpátky!” :D :D :D
05. 12. 2011 #9 nameless
Tie čižmy, čo si mi nechal pred dverami, mi sedia dobre. Vrelá vďaka. Tvoj Mikuláš.
05. 12. 2011 #8 Karby
Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: “Milé děti,kdo mi zazpívá písničku,dostane dáreček a kdo mi zatancuje,dostane dárečky dva.” Vtom jeden chlapeček vstane,začne nekoordinovaně mávat rukama,točit se dokola a řvát: “aeoeeaoaa” Mikuláš se na něj podívá a dodá: “A kdo bude dělat píčoviny, nedostane nic.”
05. 12. 2011 #7 bikerradim
Anděl říká čertovi: "Čerte, čerte, měl by ses polepšit. Četl jsi o škodlivosti alkoholu?" "Ano." "A přestal jsi pít?" "Ne, anděli, číst!"
05. 12. 2011 #6 DW
Povídají si dva feťáci na Mikuláše : "Ještě dvakrát se vyspíme a je tu Silvestr"
05. 12. 2011 #5 tekU
ty vole akože som stály zákazník, mám u vás objednávky ža 1500+ Eur, a to nie som jediný, len koľko bikov z môjho malého mesta tento rok od vás prišlo tak to je majland + to sme len jedno malé slovenské mesto.... nie že by ste stálych zákaníkov nejako normálne podporili, lebo čím ďalej tým viac mojich známych prechádza ku kokurencii, ale ja si mám lámať hlavu s tým aby som vymyslel vtip za ktorý dostanem jedno tričko ktoré mi aj tak bude malé ? tak ok teda moja tvorba : Na mikuláša čert a mikuláš poroznášajú po celej zemeguli všetky darčeky pre deti, čert uhlie a mikuláš sladkosti. Celí unavení si idú k anjelovi po výplatu a ten im hovorí : výplatu som vám nechal pri darčekoch, bolo to šedé Nike tričko. To eSko ? to som podaroval tekUovi do čižmičky lebo si celý rok objednával veci od TBB bol dobrý a jazdil na biku. Myslel som si že je to jeho darček. Ha Ha Ha
05. 12. 2011 #4 Eric
Lidský život se dělí do čtyř etap:
1, Věříš na Mikuláše
2, Nevěříš na Mikuláše
3, Děláš Mikuláše
4, Vypadáš jako Mikuláš
05. 12. 2011 #3 Domino
Mikuláši, Mikuláši,
já vím, že tě platí naši,
tak mi hodně věcí dej,
nebo řeknu, že jseš gay. :D :D
05. 12. 2011 #2 united bikes
Deň po Mikulášovi sa chorá mamička pýta v nemocnici manžela:
”Ako sa dcérke včera páčilo.”
”Strašne.” oznamuje manžel. ”Keď ju čert s Mikulášom zbadali, tak sa zľakli, že okamžite vzali nohy na plecia a nechali u nás všetky darčeky!”
05. 12. 2011 #1 lukin
Přijede Mikuláš do Somálska a ptá se dětí:
"Proč jste všichni tak hubení?"
Děti odpoví: "Protože nepapáme..."
Mikuláš na to: "A kdo nepapá, nedostane dárečky!"