WAX THE LEDGE - PARDUBICE - VIDEO

 

             

1. Dorazil jsi do Pardubic na Wax The Ledge z Valašského Meziříčí, což je docela dálka. Jel jsi vlakem nebo autem? A jaká byla cesta?
No dálka to docela je, ale stálo to určitě za to. Jeli sme autem, cesta uběhla rychle a bez nějakých komplikací.
 


Bishop - velká rezerva u bunnyhopu


2. Druhá zastávka Wax The Ledge byla trochu jiná. Dlouhá streetová lajna a následně večerní session s barevnými světly. Jak se Ti poskládání překážek líbilo?
Byla určitě jiná, ale o to lepší. Lajna byla opravdu dlouhá, čehož využíval hlavně Tomáš Carda, který jezdil neskutečné sérky v obrovské rychlosti a využil snad každou překážku co se mu připletla do cesty. Večerní session byla super, mohlo se jezdit až dlouho do noci a myslím že záběry budou stát za to.

3. Rádi bychom Ti poděkovali, žes vydržel až do půlnoci. Jak Tě večerní session bavila?
Bylo to skvělé, super atmosféra, všichni se hodně hecovali a padaly těžké věci.

4. Vyhrál jsi Velo-Blažek.cz Bunnyhop Contest. Vzpomeneš si, kolik jsi nakonec přeskočil a kdo Ti nejvíce "dýchal na záda"?
Bylo to myslím rovných 100cm, za mnou byl Chýťa nebo tak něják, který dal tuším 97cm.
 


Michal Šmelko - příprava na Luc-E Hard 180°


5. V průběhu celého dne, jezdilo na streetových překážkách poměrně dost riderů. Utkvěl Ti někdo v paměti? Komu bys dal cenu za "Grind Of The Day"?
Těžkých grindových kombinací padalo fakt hodně, vzpomínám si třeba na Čendův backward icepick, luc-e to backward manual s freecoasterem, a málem odjel luc-e to hard 180°.

 

6. Využil jsi také možnosti vyzkoušet si PVC pegy. Jak bys popsal první zkušenost?
PVC pegy mě dost překvapily. Rail, který mi s ocelovýma pegama vůbec nejel, jel najednou úplně nádherně. Hodně teď uvažuju o tom, že si je pořídím.

7. Mimochodem, nesledoval jsi náhodou také finále BSB? Co říkáš na ježdění kluků do 16 let?

Byli jsme se sem tam podívat, kluci na svůj věk opravdu sázeli. Myslím že úroveň ježdění v ČR jde hodně nahoru.
 


Večerní session Wax The Ledge


8. Rozhodně stojí za zmínku, že jsi ukončil i celou Wax The Ledge svou sérkou smith grind to nose manual, kterou sis poctivě vydřel. Jak velkou radost si měl?

No ze začátku mi to moc nešlo, protože už sem byl dost rozbitý, ale nakonec to padlo za což sem hrozně rád.

9. Zkusil bys nakonec zhodnotit průběh celého dne i akce + případně pozvat i další ridery na třetí zastávku, která se pojede 23.6. v Plzni?
Byl to prostě super den strávený na kole se super lidma, jezdilo se vlastně od 12 odpoledne do 12 večer, takže únava potom byla obrovská, ale stálo to určitě za to. Tak všichni z okolí Plzně by měli určitě dorazit, protože takových akcí v česku doteď moc nebylo a je to velká škoda.

10. Slovo závěrem?

Chtěl bych poděkovat TBB, Veloblažek a všem ostatním co pomohli z organizací této akce, bylo to super a doufám že jich bude do budoucnosti jenom přibývat.

 
 

Za šíření videa pomocí lajků, sdílení nebo vložení na Váš web či blog budeme moc rádi. Předešlé články týkající se Wax The Ledge snadno zafiltrujete pomocí tohoto štítku - wax the ledge 2012

 

   facebook | twitter | google+ | instagram

 03. 06. 2012, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

22. 11. 2012 #8 Bitchi
Tyga - Cali love
26. 06. 2012 #7 MUSLI
cau nevite nekdo jak se menuje ta hudba?diky
05. 06. 2012 #6 adam rob.
super nápad efekt nula a to proto, protože to je v parcích místo toho aby to bylo před bike obchode, nebo někde na ulici, ale asi to nebude lehké to udělat někde na ulici před shopem no
04. 06. 2012 #5 kubabmx
aka kwepi :D
04. 06. 2012 #4 ff
kluk co dělá luc-e to smith to feeble to barspin se jmenuje David Keprt
04. 06. 2012 #3 Meloun
Ahoj, může mi někdo prosím říct jak se jmenuje kluk co dělá luc-e to smith to feeble to barspin? Díky:) ... Jinak super video!
04. 06. 2012 #2 cc
je to málo černý příště více černoty
04. 06. 2012 #1 Korbik..
Hezký,. :)