WAX THE LEDGE - PREROV - VIDEO


Přerov byl prozatím jednoznačně nejakčnější zastávkou. Sešla se zde pestrá směsice riderů z celé republiky. Přestože sluníčko žhlo a rozpalovalo překážky, natáčelo se po celý den. Průběžně se využívala ledová sprcha či točená kofola v místní hospůdce u Laguny. Prostě povedená sobota. Rozhovor si tentokráte vyjezdil teprve 16-ti letý Lukáš Šrůma. Číst více→.


 


 

1. Lukáši, musíš se nám představit. Kolik Ti je let, odkud jsi, jak jsi se dostal ke kolu a hlavně, který styl ježdění Tě baví.
Jmenuju se Lukáš Šrůma je mi 16 let jsem z Nasobůrek. Ke kolu jsem se dostal tým, že jsem viděl jak jezdí kamarád ve skate parku na mtb. Chtěl jsem to hned zkusit. Nejdřív jsem jezdil na mtb, který mi ukradli a pak jsem přešel na bmxko kvůli více trikům. Nejraději jezdím street.

2. Už v Pardubicích si zazářil na Wax The Ledge, kde jsi zůstal až do večerních hodin. Jak Tě bavilo ježdění pod barevnými světly?
Wax The Ledge v Pardubicích mně to odpoledne hodně bavilo a večer při barevným světle se jezdilo dobře. Určitě bych to chtěl zkusit znovu.Lukáš Šrůma


3. Zkus nám popsat svoje kolo. Kromě parádní nálepky Federal, která na moment může zmást, je kolo hodně v úletu na to, jak sázíš.

Moje kolo je sériové kolo od GT s pár sváry navíc, vyměněnou zadní nábou Stolen a přední Proper a řidítka WTP. A nesmí chybět čtyři pegy.

4. Proč sis vybral zrovna street? Park nebo dirt jump Tě nebaví?
Street jsem si vybral proto, že mně zaujal ze všeho nejvíc, ale rád jsi zajezdím dirt jump nebo park.

5. Které triky jezdíš nejradši a který trik by sis přál umět aktuálně ze všeho nejvíce?
Nejradši jezdím grindy, barspiny. Nejraději bych se chtěl naučit 360° toothpick.
 
 

MK Bike Shop Přerov
Přerovskou zastávku Wax The Ledge podporuje místní BMX obchůdek MK Bike Sport sídlící na ulici Kozlovská 15b. Specializující se na prodej komplet BMX kol Wethepeople a chráničů Fuse. Na prodejně naleznete nabídku nejpoužívanějších BMX komponentů. Ochotně pomohou s výběrem, různé zboží jsou pak schopni doobjednat. Dlouhodobě podporovaným jezdcem je David Kadlíček. Využijte možnost se neformálně osobně seznámit.6. Jak Tě bavila zastávka Wax The Ledge v Přerově a kdo si myslíš, že v ten den nejvíce "zabil"?
Wax The Ledge v Přerově mně bavila hodně. Dobře velký dobrý park hodně dobrých lidí nejvíc tam zabíjeli Michal Šmelko a Jakub Jůza s jeho swith crooked to tailwhip.

7. Jel jsi společně s Vaškem Nakládelem hodně zábavný a vyrovnaný večerní battle o gripy, kde jsi mimochodem vytáhl i hangover toothpick 180° na railu. Bavil Tě tenhle typ "soutěže"?
Battle s Vaškem Nakládalem mně bavil, akorát jsem byl už hodně unavenej. Rád jsi ho s každým zahraju.

8. Co si myslíš o plastových stupačkách?
O PVC pegách si myslím že jsou dobrý na různý točky a určitě je vyzkouším co nejdřív.

9. Můžeme Tě poprosit o pomoc? Kdybys měl svými slovy shrnout akci Wax The Ledge a pozvat tak jezdce na další zastávku (11.8. Ústí nad Labem), co bys napsal?
Wax The Ledge je dobrá akce na kterou bych neváhal a jel. Na další zastávku v Ústí nad Labem bych pozval všecky jezdce ať se určitě zastaví aspoň na chvilku.

 
 

  facebook | twitter | google+ | instagram

 06. 08. 2012, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

20. 10. 2012 #3 SKVR
jono :P
06. 10. 2012 #2 Patrik
=D to video mi pripomnelo jak se tam vsichni smaly chytilovi jak mel pod cepici to triko a myslel si buh jak to nevymyslel a jak neni lepsi nez ostatni =D=D
24. 08. 2012 #1 Monika
Zdarec.je mi 16 a byla sem jedna z těch divaček..... to video se vám povedlo,když sem vviděla jak se natáčely a kolikrát se to nepovedlo a tak,ale určitě chci řííct že ste všeci uplně dobříí... hodnýý.. akor když sme nečekaly že budem mít nabízeno pizzu;) toho klukabych chtěla poznat... a určitě řííct že to byla skvělá akce a žese těším nadalší videa ;)) ♥