WETHEPEOPLE 2012 - THE NEW LIMITS COLLECTION

Prosím, nelekejte se. Nemáme to "šejdrem". To je jen chtěná úprava webu, díky které bychom Vám rádi zpříjemnili prohlížení materiálu, který Vás baví. Dnes půjde o představení hned 10-ti nových modelů kol Wethepeople 2012. Tedy nejlepší příležitost využít katalogových fotek propojených s detailními informacemi u jednotlivých modelů. Budeme rádi, když využijete stránkování a prohlédnete si celou řadu kol. Pokud se již však těšíte, jak že vlastně pro tento rok vypadá Váš favorit, můžete využít tuto rychlou navigaci. Kola budou skladem již příští týden.
 

 

 

SEED 16“ | ARCADE 18" | ARCADE | JUSTICE | REASON | CRYSIS | VERSUS | TRUST | ZODIAC | VOLTA | ENVY

 

 

WETHEPEOPLE INTRO 2012

         

INTERBIKE 2011 - VOLTA A ENVY

"Začali jsme téměř před 15 ti lety. Navrhli jsme první rámy a vidlice ve stejné době, kdy svět začal vnímat BMX v jiném světle. V té době byly grindovány první raily a street ježdění se ukázalo jako opravdová cesta dopředu.

Víme přesně, jak k dosažení našich cílů efektivně uplatnit naši sílu a to je v BMX průmyslu nenahraditelné.

Tento rok jsme využili našich znalostí k posunutí na jiný LEVEL a vytvořili jsme řadu kol, o které jsme vždy snili. “The New Limits” takto bychom rádi pojmenovali novou řadu WETHEPEOPLE 2012.

Kolekce, která předčí očekávání."
 

 


PRŮSVITNÉ BARVY KOL

U modelů Crysis a Trust narazíte na opravdu úžasné barevné zpracování díky průsvitným barvám. Zejména pak u modelu Trust toto provedení vyzdvihuje detaily kola - sváry a 3D logo Wethepeople.

 

 

 

 

 

 

 

 

INTEGROVANÝ NAPÍNÁK V PATKÁCH RÁMU

Integrovaný napínák není jistě žádnou novinkou, využití u komplet kol ale ano. Díky imbusovým šroubkům procházející skrz patku tak snadno napnete řetěz a vycentrujete kolo v zadní stavbě. To kladně ovlivní také chod zadní brzdy i její účinnost. Integr. napínákem je osazen model Trust, Zodiac a Envy.

 

  

 

HYDRO FORMED U MODELU VOLTA

Streetové ježdění se dere vpřed každým dnem a nároky jezdců na výdrž rostou. WTP proto osadilo všechny své modely výraznou výztuhou u hlavového složení a využilo také prvků zesilující zadní stavbu. U modelu Volta však WTP šlo ještě dále - všimněte si značného profilu u hlavového složení. Hydro formed zpracování spodní rámové trubky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 10. 10. 2011, napsal: TBB bike


« zpět na seznam všech článků

+ Přidat komentář Komentáře ke článku

03. 12. 2012 #4 Jakub Fox Skupin
@ Michal: ahoj Michale, vzpomněl jsem si na Tvůj komentář a říkal jsem si, že by Tě tato informace mohla zajímat. Od představení kolekce WTP 2012 uběhl celý jeden rok a dodnes nebyla evidována v CZ žádná reklamace týkající se integrovaného napínáku v patkách. Ba naopak, osvědčili se zejména u riderů, kteří vozí dva plastové hub guardy a současně dva PVC obaly na pegách - tato kombinace je totiž náchylnější pro vyosení kol. Né však u WTP.
11. 11. 2012 #3 baly
jde na tento model dát twister?
16. 04. 2012 #2 Michal
Integrovaný napínák. Tohle může udělat jenom ho*ado. Ta patka má díky šroubu napínáku v nejslabším místě tak 1mm na každý straně..cool
07. 10. 2011 #1 ejsko
Sú fakt krásne, to opracovanie tych trubiek a tie farebné kombinacie fakt super..