Právě je úte 30. čer 2015 11:56:47


MEANING BATTLE 4: Turndown

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: MEANING BATTLE 4: Turndown

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od Jakub Fox Skupin » úte 24. dub 2012 8:34:14

MichalK píše:Tyjo škoda, že už nehrajete.. Myslim, že ten problém s lidma je v tom, že se zpráva o tom, že něco takový se tady děje moc nerozšířila, takže lidi, kteří pravidlně nechodí na TBB forum se o tomhle prostě nemaj moc šanci dozvědět. Myslim, že by pomohlo, kdyby se trošku rozhlásilo, že tady něco takového funguje. Na chytráka, facebook atd. Možná o tom udělat článek na TBB by taky nebylo špatný potom by se to podle mě dost rozjelo :) Ale tak jen takový můj názor myslim si totiž, že je to škoda rád bych se zapojil a myslim, že i hodně ostatních lidí přece jenom z toho hecu se může každý naučit novej trik nebo zdokonalit svoje dosavadní provedení ;)


Ahoj MichalK,

- moc díky za zajímavý názor. Také bych byl moc rád, kdyby Meaning Battle pokračoval. Přece jen se docela zajímavě nastavil styl battlu a velká výhoda je, že se může zapojit kdykoliv kdokoliv chce. Vymysleli si to sami kluci z fóra, o to je to lepší.

- snažili jsme se o Meaning Battlu dávat vědět nejen přes facebook, ale také prostřednictvím Hot News na webu. Je pravda, že článek o tom zatím nebyl. Přišlo mi však lepší, nejprve to pozvolna vyzkoušet společně ve fóru, zda to jezdce bude bavit. Bohužel se ukázalo, že po 4 kole to jezdce moc nebaví. Je pravda, že prostě rider, který trik zadá musí myslet na to, že v neděli vybere vítěze (a všichni zapojení by se pak měli v neděli/pondělí znovu zde kouknout aby zjistili, kdo má v pondělí zadávat další trik).

- snažím se teď vymyslet, zda by se nedaly do battlu sehnat nějaké ceny pro nejsnaživějšího battlera. Pokud se mi podaří něco sehnat, pak bych zkusil i napsat související článek.

- ono je to dle mě i hodně o tom, zda se riderům chce. Pokud se chce, pak každý může sdílet na svém facebooku/twitteru odkaz na battle, může hecnou kluky z lokálního parku, ať se s ním do battlu zapojí.

- pokud by se chtělo Tobě, rád bych Tě poprosil, zda bys nezadal další trik. Tedy rozjel MEANING BATTLE 5: ??. Co Ty na to?

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od MichalK » sob 21. dub 2012 10:58:05

Tyjo škoda, že už nehrajete.. Myslim, že ten problém s lidma je v tom, že se zpráva o tom, že něco takový se tady děje moc nerozšířila, takže lidi, kteří pravidlně nechodí na TBB forum se o tomhle prostě nemaj moc šanci dozvědět. Myslim, že by pomohlo, kdyby se trošku rozhlásilo, že tady něco takového funguje. Na chytráka, facebook atd. Možná o tom udělat článek na TBB by taky nebylo špatný potom by se to podle mě dost rozjelo :) Ale tak jen takový můj názor myslim si totiž, že je to škoda rád bych se zapojil a myslim, že i hodně ostatních lidí přece jenom z toho hecu se může každý naučit novej trik nebo zdokonalit svoje dosavadní provedení ;)

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od michal sicak » pon 16. dub 2012 16:05:22

Turndown mi prijde takovej divnej hele ;) skus neco zajimavejsiho ;) :) treba tocky nebo tailtap s necim a tak :)

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od Bitchi » pon 16. dub 2012 0:08:34

Jde to s touhle soutěží z kopce, čímdál míň lidí, Majku zandej, uvidím co zandáš, kdyžtak se zapojím :D

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od pepa » ned 15. dub 2012 20:15:02

celkem mě mrzí že se do battlu zapojil jediný člověk :( tím pádem je výhercem majký

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od Jakub Fox Skupin » ned 15. dub 2012 19:49:19

Ahoj kluci, jen připomínám, že by měl být dneska vybrán vítěz, který by měl zadat další trik. Díky, že se zapojujete a posouváte se tak společně dál ;) .

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od pepa » stř 11. dub 2012 14:46:03

dobrý akorát se snaž jít víc nad řídítka a napnout nohy ;)

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od majky.BMX. » úte 10. dub 2012 23:17:31

nevim zda li musi bejt trik natvrdaka ale mam v pc tudle jestli nestaci udelam jinou :D
Přílohy
kgh.jpg

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od pepa » úte 10. dub 2012 20:17:55

https://vimeo.com/40102981
sorry za kvalitu je to narychlo mobilem sem to hecl přez menší lavici :D

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvek od Jakub Fox Skupin » úte 10. dub 2012 12:28:45

Ahoj Pepo, díky moc za zadání triku. Abychom si všichni společně připomněli pár základních "pravidel" Meaning Battlu:

1. smyslem Meaning Battlu je společně se hecnou a posunout tak sebe i další k větším výkonům v zadaném triku. Ty bys měl tedy svůj turndown hecnout někde výš/dál/nebo do nějaké kombinace. Přidáš sem svou fotku nebo video?

2. může se zapojit kdokoliv, stačí poslat spíše video (nebo foto). Na záběru je však mnohem lépe vidět, zda se trik opravdu odjel atd..

3. Celý Meaning Battle se jede od pondělí do neděle. V neděli pak vždy zadávající jako první navrhne vítěze. Vítěz následně zadá trik + návod jak se daný trik učil on a jak by jej chtěl nyní posunout dále.

ps.: koho by vývoj Meaning Battlu zajímal, může pročíst topic zde.

Nahoru

cron