Právě je pon 20. říj 2014 11:42:00

MEANING BATTLE 4: Turndown

Jezdecké edity, videa, fotky, kreativita.

Moderátor: admin

Re: MEANING BATTLE 4: Turndown

Příspěvekod Jakub Fox Skupin » úte 24. dub 2012 8:34:14

MichalK píše:Tyjo škoda, že už nehrajete.. Myslim, že ten problém s lidma je v tom, že se zpráva o tom, že něco takový se tady děje moc nerozšířila, takže lidi, kteří pravidlně nechodí na TBB forum se o tomhle prostě nemaj moc šanci dozvědět. Myslim, že by pomohlo, kdyby se trošku rozhlásilo, že tady něco takového funguje. Na chytráka, facebook atd. Možná o tom udělat článek na TBB by taky nebylo špatný potom by se to podle mě dost rozjelo :) Ale tak jen takový můj názor myslim si totiž, že je to škoda rád bych se zapojil a myslim, že i hodně ostatních lidí přece jenom z toho hecu se může každý naučit novej trik nebo zdokonalit svoje dosavadní provedení ;)

Ahoj MichalK,

- moc díky za zajímavý názor. Také bych byl moc rád, kdyby Meaning Battle pokračoval. Přece jen se docela zajímavě nastavil styl battlu a velká výhoda je, že se může zapojit kdykoliv kdokoliv chce. Vymysleli si to sami kluci z fóra, o to je to lepší.

- snažili jsme se o Meaning Battlu dávat vědět nejen přes facebook, ale také prostřednictvím Hot News na webu. Je pravda, že článek o tom zatím nebyl. Přišlo mi však lepší, nejprve to pozvolna vyzkoušet společně ve fóru, zda to jezdce bude bavit. Bohužel se ukázalo, že po 4 kole to jezdce moc nebaví. Je pravda, že prostě rider, který trik zadá musí myslet na to, že v neděli vybere vítěze (a všichni zapojení by se pak měli v neděli/pondělí znovu zde kouknout aby zjistili, kdo má v pondělí zadávat další trik).

- snažím se teď vymyslet, zda by se nedaly do battlu sehnat nějaké ceny pro nejsnaživějšího battlera. Pokud se mi podaří něco sehnat, pak bych zkusil i napsat související článek.

- ono je to dle mě i hodně o tom, zda se riderům chce. Pokud se chce, pak každý může sdílet na svém facebooku/twitteru odkaz na battle, může hecnou kluky z lokálního parku, ať se s ním do battlu zapojí.

- pokud by se chtělo Tobě, rád bych Tě poprosil, zda bys nezadal další trik. Tedy rozjel MEANING BATTLE 5: ??. Co Ty na to?
Jakub Fox Skupin

Zpět na EDITY A FOTKY