Právě je čtv 24. dub 2014 17:57:51

packa a trno

Prostor pro volnou komunikaci s dalšími ridery.

Moderátor: admin

packa a trno

Příspěvekod rumpel » pon 13. úno 2012 8:10:02

cau chtel sem se zeptat jestl inekdo vozi packu na leve strane a dela trno taky do leva... jelikoz sem si nasadil brzdu a delam hodne barspin tak sme ji chtel dat doleva ale pak mi doslo ze nejspis pak nezalomim trno uz jen proto ze mam 8,25 riditka tak me jen napadlo se zeptat kolik lidi to tu tak dela :)
rumpel

Re: packa a trno

Příspěvekod Jan''Junior''Pečeňa » úte 14. úno 2012 20:59:18

Čau Rumpel, taky vozím páčku na levo a turn down nedělám právě kvuli tomu. Znám ale spoustu lidí co to dává i takhle např. Dan Jurečka to umí perfektně. Myslím si že na výšce řidítek nezáleží. Podle mě to bude jen o zvyku. Dej tomu pár pokusů určitě se to naučíš ;)
Jan''Junior''Pečeňa

Příspěvekod rumpel » stř 15. úno 2012 7:49:03

no zvolil sem variantu packuu napravo sice baro do tocek chytam za ni ale nato si zvyknu :geek:
rumpel

Příspěvekod Hlínička » stř 15. úno 2012 16:33:54

Jde to úplně stejně jak kdybys tam tu páčku neměl je to spíš o tom jakej si zvolíš sklon té páčky aby se ti při trnu někam nezapíchla. Mám pocit že dokonce i Mikey Aitken dělával trno přes páčku zkus se podívat na nějaký jeho video nebo bikecheck jak tu páčku měl třeba ti to pomůže. Taky sem s tím měl problém a tohle mi pomohlo ;)
Hlínička

Příspěvekod Jakub Fox Skupin » pát 17. úno 2012 13:19:03

@ Hlínička: díky moc za koment, pro Rumpela jistě zajímavý postřeh!
Jakub Fox Skupin

Příspěvekod kudelix » pát 17. úno 2012 20:06:53

Já dělám trno na pravou stranu a páčku mám taky na pravé. Jde to v pohodě pokud páčku vyhneš trochu víc dopředu! Počase to vychytáš tak že už to nebude ani velice potřeba:) Taky je dobré pořádně napnout nohy dáš větší průtah a páčce se krásně vyhneš:)
kudelix

Příspěvekod rumpel » sob 18. úno 2012 9:41:47

jo mozna to nakonec skusim aji doleva ji dat a uvidim
rumpel

Příspěvekod tom » úte 21. úno 2012 20:52:33

Můžete mi prosím někdo vysvětlit v čem je lepší mít páčku při báru na druhý straně?
já barspina neumim takže to nemůžu moc posuzovat, ale zajímalo by mě proč to tak všichni vozí, mě to teda přijde mnohem lepší mít páčku napravo. A při tom trnu by mi to vadilo, to vim určitě, zkoušel sem to :D jezdim totiž s pravou nohou vepředu takže kdybych měl páčku nalevo nedokázal bych tam narvat nohu. Jinak abych taky trochu přispěl s komentářem k původní otázce, myslim si že jde hlavně o to jak ti to vyhovuje, jak už bylo řečeno vozí to tak spousta lidí... Aitken, Harry Main (kterej dává trno neskutečně protáhlý :D ) nebo třeba i u nás v čr Kuba Šebeček (kterej právě dává snad nejlepší trno u nás)
tom

Příspěvekod rumpel » stř 22. úno 2012 14:16:47

no mam uz pajdu nalevo pri baru to je o hodne lepsi jelikoz kdyz delam barspin do tailtapu tak nechytam packu za kterou uz to nevytahnu do toho tapu napriklad a aji celkove kdyz delam baro na plosinku tak nechytam tak moc packu parkrat se mi stalo ze mi to rabrzdilo a male sem letel na predek :D... jinak trno sem prave jeste nezkousel tak uvidim
rumpel

Zpět na DISKUZE OKOLO KOL