BASTR BASTARDS - ČARODKY JAM 2018Napsal Tomáš Korčák | 15.05.2018

Chtěli jsme pro Vás udělat pohodovou akci bez nějakých velkých příprav a sponzorů, ale i tak bylo docela náročný všechno nachystat, takže jsem moc rád, jak to nakonec dopadlo. Sluníčko svítilo, pivo teklo proudem a burgery jsme sázely na gril, jak jen to bylo v našich silách. Proběhl i nějakej ten jamík, padaly parádní třišestky, backflipy i frontflipy a asi nemá cenu to moc rozepisovat, šlo především o pohodovej pojezd s kámošema a to se povedlo úplně nejlíp.

 Ke konci dne nás už trochu tlačil čas, takže už skoro za tmy začali borci hecovat asi třímetrovou laťku na první malé lavici, kterou s přibývající tmou už nebylo ani kam posouvat, tak jsme to v tom nejlepším utnuli a konečně zapálili přichystanou hranici. Za doprovodu praskání mocnýho táboráku jsme si po poradě mezi riderama vyhlásili besttricky, bestlajny, highairy apod. Rozdaly se ceny v podobě rumů, škopků a burgerů a jakmile odbyla 22 hodina, odpojilo se veškerý ozvučení a rozjela se parádní akustická session v podání Calwiho, jeho ženy Jess, Matěje s kapelkou Lush Poetry a dalších. Pak už se jen zpívalo, grilovalo a chlastalo až do rána.

Přijměte omluvu za veškeré nedostatky např. u grilu, byla to naše první podobná zkušenost, ale když jsem viděl tu spoustu spokojenejch a usměvavejch lidí, tak to snad nebylo tak hrozný (bylo to skvělý pozn. red.). To byla ta nejlepší odměna za veškerou námahu, takže moc děkujem všem, kteří se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli, ať už jste jezdili, fotili, natáčeli, speakovali, šejpovali nebo jste se na nás přišli jen podívat, dali si pivo a podpořili tuhle akci. Všichni jsme to dělali ve svým volným čase bez nároku na honorář, veškerej výdělek se utopil v nákladech, ale rozhodně to stálo za to. Jmenovitě bych chtěl poděkovat Calwimu z kapely Overhype a Pepovi Horáčkovi za nejpeckovější speakování haha, multitalentovanýmu Reučovi aka Reucza production za zapůjčení apecu, pouštění muziky, super fotky (co se nevešlo sem, najdete tady) a video. Milanu Diškovi za parádní videjko, stejně jako Vendy za super fotky, Honzovi a Marovi, kteří se nám starali o pitnej režim, ještě jednou Calwimu, Jess a Lush Poetry za super hudební kulisu, celý BB crew, která se stará o šejping a údržbu parku a v neposlední řadě mojí nejhodnější ženě Verunce, která mi zdatně sekundovala u burgerů a odvedla obrovskej kus práce. Dál mojí mamce a Kamči taky za pomoc s burgerama a Adamovi za hrancle, který smažil asi 4 hodiny (smích). Na závěr bych chtěl poděkovat Kubovi, že do toho zase šlape naplno a má pořád sílu a totální odhodlání posouvat tenhle spot pořád dál!! Už teď se mega těším na další progress a akce, který se ponesou ve stejným duchu!


Mějte se a sledujte nás na FB Bástr dirt park! Korčus
 

Související články: video trails foto dirt bastr bastards


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X