BIKE CHECK - JIRKA KOLÁČ - FIEND REYNOLDS V2Napsal Šimon Čechura | 23.07.2019

Každý máme svoje sny a že se vyplatí si je plnit, na tom se asi shodneme. Jen málo z nás mělo někdy celé nové kolo, když pominu komplety v začátcích a právě tohle je věc, kterou by chtěl asi každý z nás někdy zažít. Koláč už to má odškrtnutý a věřím, že si tenhle svůj den hodně užil! 

Jméno Jirka Koláč by mělo být aspoň těm co něco pamatují povědomé a kdo ví, ví taky jak moc má Koláč v oblibě partu kolem Garretta Reynoldse, rozuměj Deadlinecrew (down for life ty volee!!) a Fiend BMX. Právě to mu dost zjednodušuje výběr komponentů. Počkal si, až nám dorazí novinky od Fiend a teď v neděli si pro to přijel k nám do TBB-BIKE. Protože je to kluk mazaná, všechno si předem naklikal v programu YOUR CUSTOM BMX BIKE.

Tady to je a je to víc než dost! Rám Reynolds V2 v nové barvě Trans Black / White Splatter a zbytek nechalo by se říct osvědčená klasika. Na místě jsem ho ještě přesvědčil, že aspoň trochu kratší kliky to snese a trochu váhal při výběru plášťů, ale nakonec zůstal u Merritt FT1. Podle jeho slov, drží až moc.

Kolacznik ani netušil, že má rám dost přepracovanou geometrii oproti první verzi rámu Reynolds, na které do teď jezdil. Krátká zadní stavba 13" si říká o kratší kliky, celé kolo jde snadněji na zadní a znát je to taky u rotací. "Si budu muset zvyknout". Dobrým protikladem je poměrně nízký střed 11.625", který dodává rámu klidu. Frontload představec a menší řidítka to je klasika, která je teď ale zase v trendu - "Barspin bike kamo". "Někdy za to kolo potřebuješ trochu zarvat" - říká a má pravdu. Krátká zadní mu tak dělala trochu starosti, ale taky vykouzlila úsměv na tváři. Zvykneš si kamo a rád, hehe. 

Sešlo se to a sám jsem si přeskládával kolo na nový rám. Hned co jsme kola složili, stihli jsme taky zajezdit na backyardu TBB-BIKE, kde Koláč kolo hned provětral a mimo to tu vznikl tenhle bike check. Rád jsem byl u toho. Díky, ciao.
  


Rám: Fiend Reynolds v2 21"
Vidlice: Fiend Invest 26mm
Řidítka: Fiend Reynolds 9"
Představec: Fiend Reynolds V3
Hlavové složení: Fiend 
Gripy: Shadow Maya
Kliky: Fiend Team 2.5PC 170mm
Pedály: Merritt P1
Střed: Éclat
Řetěz: Shadow Interlock V2
Převodník: Fiend Reynolds guard
Sedlo: Fiend Reynolds V2 Pivotal
Sedlovka: TBB-BIKE Pivotal
Přední náboj: Primo N4 FL V2
Zadní náboj: Primo FREEMIX
Ráfky: Odyssey Hazard Lite
Pláště: Merritt FT1 2.35"
Pegy: Fiend Belmont PC 4.5"
 
#YOURCUSTOMBMXBIKE

NOVINKY FIEND BMX V NAŠEM E-SHOPU

 

Související produkty: fiend bmx
Související články: bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X