BIKE CHECK - MARK BURNETT - SUBROSA NOSTER SNapsal Šimon Čechura | 23.04.2018

Před nedávnem vyšlo na povrch několik novinek o přestupu riderů směrem "pod růži". Vlastně šlo o jména Trey Jones a Mark Burnett. Oba spojuje podobný příběh a to dlouholeté partnerství s TheShadowConspiracy. Na rámy měli ale oba sponzora z jiné škatulky a protože Subrosa a TSC jsou úzce provázané značky, přetáhla si je růže na svou stranu.

Mark si prohlédl nabídku Subrosa rámů a vybral si signature rám svého dobrého kámoše - Noster S Simone Barraco signature. To doplnil vidlicí Noster s 27mm offsetem (podle jeho welcome editu a všech těch odjetých G-Turnů soudím, že mu sedí) a řidítky Noster ve výšce 8,75". To vše dokončeno komponenty od TheShadowConspiracy, které už dlouho vozí a bylo to. Pak už se vydal na týden do Arizony natočit Welcome edit, který už jste asi viděli. Hodně dobře vypadá zlatý představec (Odin - Mark Burnett signature) s černým vrchním dílem. I takhle jednoduše lze docílit odlišného vzhledu a tohle se mi dost líbí!! Moc nechápu kombinaci plášťů, kde má Mark na předním kole plášť Strada a na zadním více univerzální Contender. Asi mu to ale vyhovuje (smích). Stejně jako Simone jezdí i Mark na kovových pegách TSC Little Ones. Nevím jak Vy, ale já už si na plasťáky tak zvykl, že nevim... Dej si to. Hodně mi padly do oka nové pedály Shadow Surface, které mají narozdíl od modelu Ravager slušně velkou platformu, mikrodrážkování a mně sympatický tvar. Výrazným prvkem je nový převodník Maya - Joris Coulomb, který vypadá ve všech barvách vážně skvěle. K barvám na kole skvěle sedí Markovo design sedla Penumbra od TSC. Poslední zajímavostí můžou být fakt hodně zajetý gripy Shadow Gipsy. Nebo shredí Mark tak tvrdě, že je takhle rozjezdil za týden? 

PARTLIST
Rám: Subrosa Noster S 21"
Vidlice: Subrosa Noster
Řidítka: Subrosa Noster 8,8"
Představec: Shadow Odin - Mark Burnett signature
Gripy: Shadow Gipsy
Koncovky: Shadow Deadbolt slim
Hl. složení: Shadow Stacked
Sedlo: Shadow Penumbra Mark Burnett
Sedlovka: Shadow Pivotal
Kliky: Shadow Killer
Převodník: Shadow Maya
Řetěz: Shadow Supreme Interlock
Střed. složení: Shadow Stacked
Pedály: Shadow Suface
Náboje: Shadow Symbol 
Ráfky: Shadow Truss
Pegy: Shadow Little Ones
Přední plášť: Shadow Strada
Zadní plášť: Shadow Contender
 

Související produkty: the shadow conspiracy subrosa


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X