BIKE CHECK - MATT RAY - SUBROSA MR1Napsal Šimon Čechura | 29.01.2019

Zhruba rok je na trhu signature rám Matta Raye od Subrosa a nedávno jsme naskladnili také nové barvy pro rok 2019. Na jaře navíc přijde i nový Mattův signature představec s názvem VVS. Ten je založený na klasickém frontload designu, ale přepracovaný přesně podle Mattových nároků tak, aby měl řidítka tam, kde je mít chce. Představec vozí i Jirka Blábol a vypadá moc dobře! Na jaře čekáme také novou barevnou variantu sedla Designer, kterou můžete vidět na Mattovém kole také.Matt Ray je jméno, které si pravděpodobně pamatujete jako streetaře s obrovskou silou. Všímavější ale vědí, že umí stejně dobře jezdit v parku a nemá problém jezdit kombinace do footjamu, udělat čtyři barspiny v 360 a nedávno jsem ho viděl udělat do resi 1080. Matt Ray to tam má a o tom nemůže být pochyb. 

Rám Subrosa MR1 v průhledné červené vypadá na živo ještě lépe, než na fotkách a vybrat si mezi stejně povedenou průhlednou modrou bude těžký oříšek. Většinu komponentů na Mattovém kole najdete v naší nabídce a novinky očekáváme koncem března. Ideální čas naladit kolo na jaro!


Rám: Subrosa MR1 
Vidlice:
Subrosa Battle V2
Řidítka: Subrosa Ray
Gripy: Subrosa Genetic
Představec: PROTOTYPE Shadow VVS (březen 2019)
Hl. složení: Shadow Stacked 
Kliky: Shadow Killer
Středové složení: Shadow Stacked 22mm
Převodník: Shadow Maya 25t
Pedály: Shadow Surface
Řetěz: Shadow Interlock Supreme
Sedlo: Subrosa Designer (březen 2019)
Sedlovka: Shadow Pivotal
Ráfky: Shadow Truss
Zadní náboj: Shadow Optimized Freecoaster
Zadní plášť: Subrosa Grave Digger
Přední náboj: Shadow Symbol 
Přední plášť: Subrosa Street Digger
Pegy: Shadow S.O.D.

 

Související produkty: the shadow conspiracy subrosa
Související články: bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X