BIKE CHECK - TOMÁŠ FIŠER - FEDERAL PERRINNapsal Šimon Čechura | 22.08.2018

Nějaký týden zpět píše Tomáš Fišer, jestli bychom s ním nechtěli udělat bike check. No samotného mě zajímalo, proč bychom měli, ale říkám si, že proč ne a odpovídám Tomovi jednoduchými otázkami. Máš kolo, které nás zaujme? Dokážeš se postarat o kvalitní fotky? Nakupuješ u nás? Jeho odpověď byla jednoduchá - ano. Pár dní poté poslal pěkné fotky pěkného kola a bylo jasno. Dal jsem Tomovi pár lehkých otázek a je to tady. Bike checky na blogu jsou tu pro Vás všechny, kdo odpovíte ano.

Zdarec!! Vzhledem k tomu, že jsi se sám nabídl a následně poslal fotky na bike check, předpokládám že jsi s kolem spokojený a máš to vyvoněný podle svých představ. Je to tak?

Čus, s kolem jsem spokojený. Jako vyvoněný to asi až tak ne, jsou i lepší kola  Ale tak pro mě je to asi nejlepší kolo co jsem kdy měl.


Jak dlouho jezdíš na kole? Tohle je asi tvoje první kolo dotažený k dokonalosti nebo?.. A na čem jsi začínal?

Na kole jezdím asi kolem dvou let, předtím jsem měl staré kolo GT a jezdil jsem na něm s kamarády jen tak pro srandu. Pak mě to začalo bavit o něco vic a koupil jsem si další kolo, které bylo taky od GT a začal jsem jezdit docela dost a učit se základní věci na bmx, no ale časem se začalo kolo lámat tak jsem si začal skládat kolo co mám teď a dotáhl jsem ho podle mě do dokonalosti.


Vidím poměrně dost komponentů od Mutiny. Tahle značka mě dost baví a jejich produkty mají své kouzlo. Jak to máš ty? A co další oblíbený značky? Nebo pro tebe není značka tak zásadní?

A s Mutiny značkou, no ta značka mě docela dost překvapila. Přesně jak říkáš jejich produkty mají své kouzlo a podle mě to drží stejně jak značka Federal. Nechci nic zakřiknout, ale jsem s ní dost spokojenej.


Co gripy ODI? Drží dlouho?? Pro neznalé jde o naprosto legendární gripy vyráběné v USA, kde má tahle firma vlastní fabriku. Mimo to vyrábí také některé gripy dalších značek jako Cult, Éclat a dalších. 

S gripy ODI jsem fakt spokojený, protože drží opravdu dlouho. Už mám asi čtvrté a asi bych jiné gripy nechtěl.


A co ty Merritt pegy? Drží? A proč jsi při výběru sáhl právě po těchto? 

Merritt pegy ty drží dost dobře a taky dost dobře jedou, proč jsem si je vybral.. no docela dost se o nich mluví, tak jsem to zkusil a určitě jsem neudělal chybu.

Díky moc za odpovědi, fotky a vůbec tvůj čas, víc mě toho nenapadá. Pokud chceš cokoliv dodat ke kolu, nebo říct těm co tohle čtou, je to tvoje.

Nic jsem z Tomáše nevytáhl, tak se ptám jestli nechce třeba aspoň někoho pozdravit, nebo poděkovat mamce...


Hele asi nechci, ona to mamka moc nesleduje.
 

PART LIST:

Rám: Federal Perrin 20,75"
Vidlice: Federal 22
Řidítka: Mutiny Glamroids
Gripy: ODI Longneck XL
Představec: Mutiny Lifted TL
Kliky: MUTINY Cinch V2 175mm
Pedály: Federal Contact
Převodník: Mutiny Pentra 
Sedlo: Shadow Penumbra V5 Barraco Mid Pivotal 
Sedlovka: TBB-Bike
Ráfky: Éclat Trippin a Salt Plus 
Přední náboj: Stranger 
Zadní náboj: Federal Stance LHD 
Pláště: Cult Dehart 2.35
Pegy: Merritt Begin GFE 4.25"

 

Související produkty: mutinybikes federalbikes
Související články: mutiny bikes federal bikes bikecheck


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X