BIKE'N'ROLL 2018 - POZVÁNKANapsal Wetchi | 31.05.2018


Po dvou letech se opět vracíme na plochu Hradeckého sk8 parku. Určitě se bude na co dívat a bude, i mimo jiné, co poslouchat! 


BIKE‘N‘ROLL JE ZPĚT! 

Jako zatím každý ročník se bude celá akce odehrávat v Jindřichohradeckém skateparku. Přihlásit se do závodu může každý a to ve dvou kategoriích BMX a MTB. Závody se budou konat již od brzkých dopoledních hodin až do lehkého podvečera. Máme pro vás připravenou i after party, která se bude konat v klubu Lucky Pery, necelých 200m od skateparku. 
 

PŘÍMO VE SKATEPARKU VYSTOUPÍ:

Mullethead – Stylová, bike punková show, na kterou rozhodně nezapomenete. Možná pár jedinců bude k vidění už přímo v závodě. Necháme se překvapit. Každopádně se je na co těšit a jako každý rok se zahřejeme pogem už ve skateparku !


AFTERPARTY:

Thrashsurf - Bike - punk ze Znojma, spolu s Mullethead jsou v dnešní době špička v ryzím bikepunkovým žánru. Kapela bude rozjíždět se svojí show afterparty v klubu Lucky Pery!

Libido Challenge - Je libo Libido aka Suicidal Tendecies flow ? Druhá kapela, která bude bombit afterparty dojede z Blatné u Strakonic. Hardcorová pecka, která by neměla omrzet jedinýho skaťáka. Utáhni kolečka dojeď!

X-Core – Česká nemálo známá hardcorová mašina ze Znojma, která v posledních pár letech to jede jen ve třech persónách. Zabrousili více do electra a zařadili se tak docela na originální stranu muziky. Show!

Afarastafa & DJ FIL - Z Jihlavy nám přijede zabasovat reggae/hip-hop mc Afarastafa aka Bongokat a záda mu bude krýt DJ F.I.L. Připrav papírek a nahoď náladu bude to show show show!!
 
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN AKCE:

10:00 - zahájení
10:00-12:00 - volné jízdy + registrace
13:00-14:00 - kvalifikace bmx
14:00-15:00 - kvalifikace mtb
15:00-15:30 - bunnyhop contest
15:30-17:00 - finále + best trick
17:00-18:00 – Mulletheads – bike punk (Pelhřimov)
18:00 - vyhlášení výsledků
20:00 -? - afterparty Lucky Pery club (200m od sk8 parku)


STARTOVNÉ – 100kč (POPLATEK ZA ZDRAVOTNÍKA + ENERGY DRINK + VSTUP NA AFTERPARTY)

PŘÍMO NA MÍSTĚ BUDE OBČERSTVENÍ A TOČENÉ PIVO!

CASH FOR TRICK

PARKOVIŠTĚ V MÍSTĚ KONÁNÍ


Pro další informace sledujte Facebook událost zde.


Video z posledního ročníku Bike'n'rollZpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X