CHARITY JAM IX. - POZVÁNKANapsal Charity Jam | 03.07.2018V sobotu 7. 7. 2018 se můžete těšit již na IX. ročník charitativního freestyle BMX závodu Charity Jam, který se tradičně uskuteční v areálu bývalého koupaliště v Brumově-Bylnici. Přijďte se podívat na unikátní závod, ve kterém špička české, slovenské, ale i zahraniční BMX scény každoročně předvádí to nejlepší, co v ní dřímá. Požijte den plný adrenalinu, ale především pozitivních emocí a sounáležitosti s těmi, kteří se v životě potýkají s nepřízní osudu.


Přijďte a pomáhejte s námi.
#pomahejtesnami


Podpořme společně ty, kteří to nejvíce potřebují - ať už účastí na akci, darovaným úsměvem, jakýmkoliv finančním příspěvkem do našich pokladniček nebo zakoupením předmětů s logem Charity Jamu. Každá pomoc se počítá! Odměnou nám bude jedinečný hřejivý pocit… A co je víc?

KOHO PODPOŘÍME?

Eliška Grygarová 2,5 roku, Uherské Hradiště

Ládík Matúšů 10 let, Valašské Klobouky

Trojčata Koláčkovi 15 let, Újezd u Brna

Více info v záložce na webu charityjam.czJAK MOHU PŘISPĚT?

Nejjednodušším způsobem jak přispět ještě před samotnou akcí, která proběhne 7.7.2018, je převodem na účet veřejné sbírky. Příspěvek do veřejné sbírky může být jakékoliv hodnoty. V případě, že nechcete zůstat anonymní nám prosím do zprávy pro příjemce uveďte údaje, pod kterými chcete být uvedeni na seznamu příspěvků. č.ú.: 222852233/0600 (platby přijaté do 7.7. budou započítány k celkové sumě a předány na Charity Jamu IX., pokud Váš příspěvek nestihne dorazit, započítá se do sbírky příštího ročníku)  

Příspěvky samozřejmě přijímáme i v den Charity Jamu IX - 7.7.2018 přímo na místě. Způsobů, jak přispět bude hned několik:
- Dobrovolné vstupné
- Zakoupení produktu s logem Charity Jam (Tričko, náramek, kšiltovka, ...)
- Zakoupení zmrzliny

Zakoupením našich produktů s logem Charity Jamu taktéž přispíváte. Po odečtení výrobních nákladů je čistý zisk z tohoto výdělku započtený do celkového příspěvku. Naše produkty si můžete prohlédnout a objednat v našem E-shopu, nebo si je zakoupit přímo na Charity Jamu IX - 7.7.2018. Je ale možné, že naše produkty na místě půjdou rychle na dračku, a tak Vám doporučujeme využít náš E-shop.


P. S. Pokud se na Charity Jam IX nemůžete dostavit osobně, ale přesto byste rádi rodinám v nouzi jakkoliv pomohli ulehčit jejich životní situaci, ozvěte se nám na e-mail NikolParasinova@gmail.com nebo na tel.: 721 566 118. 

Z celého srdce vám děkujeme za jakoukoliv podporu ♥
 


TĚŠÍME SE NA VÁS!!

Informace o registraci jezdců a vše potřebné najdete na webu CHARITYJAM.CZ. Pro aktuální informace sledujte FB událost zde.VIDEO Z LOŇSKÉHO ROČNÍKU CHARITY JAM 

 

Související články: park charity jam bmx lifestyle


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X