CULT CREW - DAKOTA ROCHE - 1" CLAMPNapsal TBB-BIKE | 13.03.2019

Větší průměr znamená větší pevnost a pevnější spojení. I proto se někteří výrobci vydali cestou řidítek s větším průměrem 25.4mm a k nim patřícím představcům. Dakota Roche je známý hlavně svým silovým stylem ježdění a nejednou se mu při tvrdém dopadu pohnula řidítka. Právě i tomu předchází oversized rozměr 25.4mm, kde díky větší kontaktní ploše představec drží řidítka pevněji. Nový Dakotův signature představec od Cult má zmíněný oversized 1"/25.4mm clamping a k němu přibyla i nová řidítka. 

Nový představec Dakota vyniká hlavně jednoduchým a čistým tvarem. Délka 51mm v kombinaci s rise (zvednutí) 31mm usazuje řidítka přesně tam, kde je Dakota chce. Pro maximální pevnost nemůže chybět šest plných šroubů a vzhled podtrhuje okřídlené logo Cult známé i z Dakovo signature rámu. Řidítka jsou nově o poznání vyšší a to 9.5". Šířka zůstává 28" a nechybí rysky pro snadné zkrácení. Řidítka mají výraznější přihnutí směrem k jezdci 11° a 2° nahoru pro pohodlný úchop. Tohle kombo podrží!! 
 

NOVINKY CULT CREW

SIGNATURE DAKOTA ROCHE
 

Související produkty: cult crew


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X