CULT CREW - "IT'S LATER THAN YOU THINK" - VIDEO PREMIÉRANapsal TBB-BIKE | 26.09.2018

Snad už všichni zaregistrovali akci s názvem BARBECUE JAMMIN', kterou se u nás na dvorku TBB-BIKE HOUSE pomyslně rozloučíme se sezonou. Při té příležitosti si hodíme něco na gril, proběhne Jammin', nabídneme slevu 25% na kompletní sortiment a... A vše završíme právě premierou nejnovějšího videa z produkce Cult Crew, na kterém tahle parta pracovala déle než rok.

 

 

Po premiéře v Cult Clubhousu v Kalifornii přišla evropská premiera v rámci Battle Of Hastings a nyní navazuje řada premiér po celém světě. Jedná se tak o dost horký kousek a my se už nemůžeme dočkat, až si na závěr dne pustíme tenhle kousek z produkce Veeshe na plátno u nás v TBB-BIKE HOUSE. Pivko bude! 


6.10. - TBB-BIKE HOUSE - 19:30 - CULT "IT'S LATER THAN YOU THINK"
 

Ve videu se můžete těšit na části od celé crew v čele se jmény jako Dakota Roche, Chase Hawk, Chase Dehart, Corey Walsh, Alex Kennedy, nebo třeba Dan Foley. Je snad jasné, že je na co se těšit!! Připomínáme trailer na video a také video mapující to, jak probíhala premiera v Clubhousu a následně v Hastings. Hooodně zábavy! 

 


 

Dobrou zprávu máme taky pro všechny nadšence a fanoušky, pro které jsme přivezli omezené množství fyzických kopií "It's Later Than You Think". K samotnému DVD nosiči patří také krásně zpracovaná knížka plná fotek z pozadí natáčení a několik stickerek. Takže pokud se sem chystáte - ano video bude na místě k dostání s cenovkou 230Kč
FB EVENT - BARBECUE JAMMIN'
 

Související produkty: cult crew
Související články: thebikebros tam budeš bro cult crew


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X