DIRTYPARKS - BRNO TUŘANY OPENNING - POZVÁNKANapsal Dirty Parks | 31.10.2018

Není to klasický skatepark a není to ani pumptrack. V Brně – Tuřanech právě dokončujeme zajímavý projekt. Postavili jsme asfaltový park obohacený o vhodně vložené překážky od firmy Parkpilot. 

Centrální čtyřsměrný funbox,  středně velký dvoják, transfer o 45 stupňů s wallridem, lavice s grind boxem, klopená zatáčka, step up, rozjezdový radius na vyvýšené ploše a jednolitá minirampa s transferovým radiusem dovnitř a zpět.  To je výčet překážek které by sami o sobě nebyly nic výjimečného. My jsme ale tento set-up poskládali tak, že je možné vše jezdit jako jednu nekonečně dlouhou a nekonečně zábavnou lajnu. Jednou to skočíš doprava, jednou rovně, pak třeba doleva a nebo jen projedeš spodem na skateboardu. I přes to, že se nejedná o nijak velký park, možností je hromada. Zároveň se ale dá jezdit každá sekce zvlášť, houpat se na BMX v minirampě a nebo hoblovat sekci s grindboxem na skateboardu. Jak je komu libo. Svoje by si tu měl najít začátečník i zdatný letec. 

 Máme z tohohle díla velkou radost a už tuto sobotu 3.11. od 15:00 proběhne Openning Session. Všichni jste srdečně zváni!

Tomáš Kudrnáč – DIRTY PARKS
Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X