ENDLESS MAG - ANTHONY PERRIN - TIME OFFNapsal Šimon Čechura | 03.05.2018Anthony Perrin si už slušnou dobu žije svůj BMX sen a teď je tu s novým editem, který natočil spolu s filmerem jménem Ilja Pavlukevics. Protože se chce hlavně bavit ježděním na kole, strávil velkou část zimy v Barceloně, kde taky vznikl tenhle edit. Že bylo v Barceloně už všechno odjeto? Na to má Anthony jasnou odpověď.  Některé spoty bych fakt nečekal a na jiných zase přišel Anthony s něčím novým. S něčím co tu ještě nebylo.

Všichni víte, že Anthonymu nedělají problém nejtěžší technické finty, grindy ani točky na všechny strany. V tomto videu se mu ale povedlo přijít s perfektním využitím spotů a navíc se slušnou dávkou kreativity. Pokud jste viděli některé z railů, které Anthony posílá naživo, dojde Vám, že zdaleka nejsou ideální. Wow efekt na mě přišel taky když Anthony dělá nosebong o rail do wallrideu za ním, nebo ghost feeble z bedny dolů. Edit věnoval anglickému magazínu Endless, za kterým stojí dobře známý Eisa Bakos. Tohle je to video z Barcelony, které si rozhodně pustím víc než jednou.

Související produkty: federalbikes
Související články: video federal bikes barcelona anthony perrin


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X