FEDERAL BIKES - FTS VIDEO UŽ BRZY!Napsal Šimon Čechura | 25.06.2019

Parta Federal bikes připravuje video poctivého formátu. To se ví a víš to i ty. Tahle skutečnost si žádá pozornost a o to větší, když je od samého začátku součástí projektu i Michal Šmelko. Nechci s ničím srovnávat, ale nikdo z našich končin to ještě nedotáhl sem. Mít vlastní part v projektu takových rozměrů. Ve videu mají vlastní část Dan Lacey, Bruno Hoffmann, Michal Šmelko, Ryan Eles, Joe Jarvis, James Cunningham a Anthony Perrin. Za produkcí videa nestojí nikdo jiný než Richard Forne a ke zjištění, že tohle bude velký, na to stačí prvních několik vteřin právě zvěřejněného traileru. 

Přidávám zmíněný trailer, který je zároveň pozvánkou na premieru videa. Ta proběhne už 5/7/2019 v House of Vans v Londýně. V průběhu natáčení FTS videa vzniklo množství záběrů, které by nenašly své místo v hlavním videu. Od toho je tu ale série "LOST IT", která je sama o sobě skvělá. Některé díly víc dokumentují pozadí natáčení a přináší hodně zábavy, některé ale obsahují i množství hodně kvalitních záběrů. Po zmáčknutí play se hádám nudit nebude nikdo. 
 Michal Šmelko má ve videu svůj part
Těším se moc kamo!!

 

Video se bude šířit primárně na DVD nosičích a jasně, že je pro vás budeme mít! Spolu s videem na DVD vychází ještě exkluzivní kniha obsahující 160 stran fotografií z průběhu natáčení, za kterými stojí Eisa Bakos, Toby Goodyear a Rich Forne. K dostání bude také limitovaná edice Federal FTS triček v bílé barvě. Vše již brzy!

 

FEDERAL BIKES
 

 

Související produkty: federalbikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X