FIENDING IN SYDNEYNapsal Šimon Čechura | 05.04.2018

Když se spojí Tony Ennis a Garrett Reynolds, výsledkem nemůže být nic jiného, než edit posouvající hranice. Tentokrát se tahle dvojka vydala do Sydney a s sebou vzala původně Australana Calvina Kosoviche. Krom toho, že se Garrett chtěl podívat do Sydney, účelem bylo tu navštívit Lewis Millse. Nejnovější posilu Fiend AM teamu a jednoho z nejprogresivnějších mladých street riderů planety. 
 Chápu, že většině vyráží dech hlavně Garrettovo ježdění. Mě hned při prvním puštění vyrazila dech kvalita a zpracování videa. Tohle se prostě nevidí a to co tady Tony Ennis s pomocí Calvina vytvořil, na to těžko hledám slova. Skvělé záběry, ale hlavně promyšlené efekty dodávající videu něco navíc. Skoro jakoby video vyprávělo příběh. To se bavím o "hlavním", převážně jezdeckém editu.

Následně vyšel ještě epilog, kde je spousta záběrů ze zákulí a komentářů od party a hlavně Garretta samotného. Těchto 10 minut zhltnete a nasajete atmosféru tripu. Opět neskutečné zpracování videa a spoustu skvělých informací. Jaký je Lewis Mills a jestli zapadne do party, jak moc téhle partě na BMX záleží, jak si dávají záležet s jejich tvorbou, jak tvrdě pracují, jak skvělými lidmi jsou, nebo jak zůstat motivovaný a schopný jezdit po celý průběh tripu? Tohle je aspoň pro mě neskutečně INSPIRUJÍCÍ.
NOVINKY FIEND SKLADEM KONCEM DUBNA - ZBOŽÍ NA CESTĚ. 

 

Související produkty: fiend bmx
Související články: garrett reynolds fiend bmx


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X