FLYBIKES - DEVON SMILLIE - FUEGO 2019Napsal TBB-BIKE | 20.02.2019Devon Smillie se rychle stal hodně velkým jménem na poli streetového ježdění a to hlavně díky svému osobitému stylu. Svého času navíc vydával jeden našláplý edit za druhým a stal se tak oblíbeným riderem celé generace streetařů. Toho si všimli nejen ve Flybikes, kde ho vzali pod svá křídla a dali mu příležitost podílet se hned na řadě produktů. Ta nese název Fuego a obsahuje rám, řidítka, gripy a pláště, vše podle Devonových představ. 
 


Devon je jedním z nejtechničtějších riderů vůbec a jeho kontrola manualů popředu i pozadu je k nepochopení. I proto má jeho rám hodně obratnou geometrii s kraťoučkou zadní stavbou 12.8". Střed ve výšce 11.75" a vysoký standover 9.25" dodává rámu trochu na stabilitě. Trikům na předním kole napomáhá úhel hlavové trubky 75.5°. Nabízené délky jsou 20.7" a 21" a pro rok 2019 dvě barvy, a to matná černá a nová matná zelená. U Flybikes jsou samozřejmostí Investment Cast prvky, nebo integrované napínáky řetězu. 

Asi každého ihned zaujala nová 4pc řidítka s poměrně netradičním tvarem. Ta snáší jak kritiku, ale hned si získala i své příznivce. Každopádně přináší do Devonova ježdění novou jiskru a nesou tvar podle Devona s upsweep 3° a backsweep 10°. 

Pláště Fuego mají dle Devona ideální rozměr 2.3" a únosnou hmotnost kolem 700 gramů. Snesou huštění až do 120psi, ale vydrží i opačný extrém a to 30psi - Devonův oblíbený tlak. Vzorek plášťů si nese inspiraci z legendárních plášťů Rubena Alcantary, pouze přizpůsobený pro street. Plášť má u patky unikátní vrstvu omezující proražení duše o ráfek (nízký tlak), pevné boky a zajímavou linku na stěně, která prodlužuje životnost a zlepšuje vlastnosti při grindování. 

Gripy Devon Smillie nesou klasický ozkoušený mushroom design. Jsou vyrobeny z extra měkké směsy a jsou hodně pohodlné. I proto si je oblíbilo velké množství riderů. Gripy nemají klasickou přírubu, ale na obou stranách vystouplý okraj. 

 

DEVON SMILLIE SIGNATURE PRODUKTY

NOVINKY FLYBIKES
 

Související produkty: flybikes
Související články: flybikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X