FLYBIKES - LARRY EDGAR - AIRE 2019Napsal TBB-BIKE | 06.02.2019Larry Edgar se všem zapsal do paměti hlavně svými nesmyslně vysokými polety. Kdo ho sleduje víc ale ví, že umí jezdit víc než obstojně také na streetu a že když na to přijde, umí také velké triky jako triple whip, nebo věci přes hlavu. Ve Flybikes partě je v současnosti bez debat jednou z nejvýraznějších postav a to znamená, že v nabídce rámů nemůže chybět jeho signature. Ten nese název Aire a splňuje všechny požadavky Larryho a mnohem víc. Seznamte se s novými barvami pro rok 2019. Při příležitosti představení nových barev vyšlo také krátké promo video (nahoře).


Pro rok 2019 nechtěl Larry nic měnit na geometrii jeho rámu a ten tak zůstává stejný jako rok předchozí. Spíš těžší, hodně odolný rám s váhou cca 2.37kg a spoustou vychytávek. Japonské 4130 CrMo trubky dostali u hlavového složení jak vnitřní tak i vnější vyztužení (gussety). Oku lahodí laserem řezané přemostění zadní stavby, nebo CNC opracovaná hlavová i středová mufna. Metody Investment Cast bylo využito při výrobě patek a sedlové objímky. Patky navíc obsahují praktickou vychytávku v podobě integrovaných napínáků řetězu. Nechybí kompletně odjímatelný brzdový hardware. Barvami pro rok 2019 je černá se zlatými třpytkami a velmi podařená matná červená. V naší nabídce navíc najdete také fialovou z roku 2018.


Flybikes Aire - Larry Edgar signature
TT 21"
HT 74.5°
standover 9.25" 
ST 71° 
CS 13.8"
BB height: 11.5"


 

RÁMY AIRE SKLADEM

ZBOŽÍ FLYBIKES 2019

 

Související produkty: flybikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X