KOMPLETNÍ KOLA FLYBIKES 2019Napsal TBB-BIKE | 12.12.2018

Je to asi týden, co k nám dorazila kompletní kola Flybikes pro rok 2019. A pokud si je ještě někdo neprohlédl, teď je na čase to napravit. Celá kolekce vypadá velmi vydařeně a komplexně. V nabídce je 9 modelů, které s přehledem pokryjí potřeby nejmladších zabijáků, začátečníků, pokročilých i těch náročnějších. To vše zabalené jak je u Flybikes zvykem do hávu elegance. Decentní barvy, matná černá a doplňky Trébol. Výrobce navíc připravil videa, která každý model do detailu představí.

Pro nejmenší jsou tu kola s 16" a 18" koly, což u Flybikes znamená hned tři modely kol. Kromě modelu NEO 16" a NOVA 18", je tu navíc model SUPERNOVA 18" pro ty nejšikovnější, kteří už se stihli na 16" naučit základy. Tenhle model je asi nejluxusnějším 18" kolem na trhu a nabízí kontrukci kompletně svařenou z kvalitní 4130 CrMo oceli, nebo uložení na zapouzdřených ložiscích. Všechny modely jsou nově osazeny plášti FUEGO 18", respektive RAMPERA 16".
 Pro všechny, kteří si chtějí dopřát první pořádné BMX kolo jsou tu modely ELECTRON, NEUTRON a PROTON. Ty bohatě pokryjí potřeby všech začátečníků i pokročilých jezdců. Kola mají nově vyšší řidítka i rámy a působí tak hodně důstojně. Model PROTON nabídne za slušnou cenu kontrukci z CrMo oceli, 4 pegy v balení a nově je vyzbrojen streetovější geometrií. Luxus pro každého ridera je možnost volby mezi variantou LHD / RHD, ale hlavně CST / FC. Tak bereš kazetu, nebo freecoaster?
 Pro všechny náročnější je tu trojice ORION, SION a OMEGA. ORION si získá všechny trailsově laděné jezdce. To znamená těžší převod 28/9t pro dostatek rychlosti, nebo ušetřené peníze díky tomu, že součástí nejsou pegy. Na co taky pegy... Model SION je kolem vyšší střední třídy s větším rámem délky 21" a univerzální geometrií. Jedna z nabízených barev nápadně připomíná kolo Courage Adamse - Pearl White s matně černými díly. Raketa!! Raketa, to je OMEGA. Nově s geometrií rámu výrazně podobající se rámům FUEGO a SAVANNA a velmi krátkou 13" zadní stavbou. To dělá v kombinaci s 4mi plastovými pegy v balení z kola jasnou streetovou raketu. 
 


 

MODELY FLYBIKES 2019 SKLADEM JEDINĚ U NÁS!!

Související produkty: flybikes
Související články: flybikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X