KRYŠTOF MACH - BCN DAYSNapsal Šimon Čechura | 02.03.2017

 

Kryštof Mach se do Barcelony prostě rád vrací a není se vůbec čemu divit. Ze svého výletu před pár týdny si přivezl trochu netradiční, ale třeba o to zajímavější video. Nechte se vtáhnout na projížďku BCN, díky POV záběrům natočeným na GoPro! 

Kryštof se vydal do Barcelony spolu s Adamem Pulgretem a Šimonem Pokorným třetí únorový týden. Potkat při projíždění města někoho ze známých riderů, není v tomhle městě až tak složité. Stálý rezident Simone je jasná a partičky výletníků s dětským kolem najdete za každým rohem. Co kluci vychytali, byla premiéra ještě horkého DVD WeThePeople Foundation ve známém baru Nevermind. Tam se navíc ukázala i smetánka z US v podobě party kolem Reed Starka a Lahsaana Kobzy, která tady trávila nějaký čas před, i po SimpleSession. Promítačku si kluci určitě užili i přesto, že v téhle BMX mekce znamená taková událost bar narvaný k prasknutí. O zábavu určitě nouze nebyla, což ostatně platilo po celý jejich týden v tomhle ráji.

 

 

Související články: video trip street krystof mach barcelona


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X