LADIES x BMX: CULTCREW // IT'S A WOMENS WORLDNapsal Martin Hoza | 02.03.2018

Co máš ještě víc v lásce, než svoje malé BMXko? Že by sličné slečny, šikovné ženy, krásné holky, nějaké ty micinky? Pokud ano, tak tohle se ti bude určitě líbit! Angie Marino a Perris Benegas natočily pro CULT hodně pěkný parkový shred a na závěr se vypravily aj na street. Steezy lajny v úplých legínách z bowlu jsem hodně precítil a věřím, že i ty se rád koukneš!

 

 

Ženy v BMX, na to jsem se hodně těšil a mám radost, když vidím holky shredit. Mainstreamové sporty si kočičiky jedou už strašně dávno, ba dokonce i skater girls už nejsou ničím výjimečným, ale  BMX bylo v tomhle proti ostatním sportům docela pozadu. Doba se ale mění a i holky začínají pomalinku jezdit na dětských kolech!

 

 

Je jasné, že něžná stvoření nebudou zabíjet silový „Stevie Churchill“ street styl, ale vlnit v bowlech se umí stejně dobře (na pohled možná i daleko líp) jako kluci. Dost mě pobavil začátek videa, kdy si s sebou bere Angie na pojezd malý kufr, ve kterém má náhradní oblečení :-D :-D Ženský svět je zkrátka trošku jinde než náš, ale přišlo mi to, jako když jedu domů na víkend s mladou. Dva dny, ale v kufru osm triček a patery šaty. Tohle snad popírá všechny fyzikální zákony.

 

 

Představ si klasickou situaci ve všední den. Dojdeš domů z práce nebo ze školy, konečně jsi vypnul hlavu a přemýšlíš, jak si nejlíp pochilluješ. Dojde za tebou tvoje mladá bae a řekne: „Zlato, nezajedeme se někam pohoupat do bowlu? Nebo by sis dal rači lehký cruisin Brnem a cestou zpátky skočíme na pivko?“ No, nevím, jak to máš ty, ale tohle bych já chtěl mít doma každý den!

Props všem holkám na kole! Jezděte ladies, ceníme to nejvíc!

 

Související články: cult crew


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X