LOST IN VILNIUS - PHOTO STORYNapsal Tomáš Carda | 22.07.2016

Od prvního tripu do Berlína neuběhnul ani měsíc a už zase sedíme na letišti a čekáme na letadlo, které nás odnese na další dobrodružství. Tyhle chvíle mám hrozně rád, protože vím, že mě čeká týden v ulicích většinou neznámého města a navíc se super partou. Tentokrát vyrážíme do Vilniusu a je mi uplně jasný, že to bude stát za to!Polský aerolinky nám přistavujou celkem netradiční vrtulovej prskolet, takže už od začátku to vypadá na zajímavě stravený odpoledne. Po hodince letu se vrtule zastaví ve Varšavě, kde nás čeká celkem slušně dlouhá pauza po který následuje druhá polovina letu. Lehce po půlnoci naše letadlo nakonec dosedá v hlavním městě Litvy a my vylézáme z letiště, který připomíná spíš menší vlakový nádraží. No vypadá to, že to tady bude zajímavý.

Cesta nočním taxíkem nám pomalu odkrývá ulice Vilniusu a zprvu mám dojem, že jsme klidně mohli jet natáčet do Brna a našli bychom lepší spoty. Tohle se ale brzo změní, ale nebudu zatím předbíhat. Po chvíli taxík zastavuje před slušně rozbořeným domem v ještě rozbořenejší ulici. Jediný co mě ujištuje, že jsme na správným místě je cedule s názvem ulice. Oukej, tak tohle bude náš hood pro následující týden. Za chvíli vylízá z domu Jason, který dorazil o pár hodin dřív a vede nás do našeho apartmánu. Ten vypadá oproti zbytku domu a okolí uplně v pohodě a tak chvíli chillujem u pivka v obýváku. 

1
Související články: monsterenergy milan tykal lostinbmx


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X