MARK BURNETT - TAKE YOUR TIMENapsal Šimon Čechura | 02.01.2018



S novým rokem popadalo opravdu velké množství editů. Edit Marka Burnetta ale rozhodně není jen tak nějakým editem. Dva roky cestoval po celém světě po boku filmera Ryana Chadwicka a sbíral záběry, aby Vám teď vyrazil dech tímhle dvou songovým partem. Mark má naprosto neskutečný skill doplněný skvělým stylem. 

Pár slov od Marka samotného - "Poprvé jsem se s Chadwickem potkal, když mi bylo 14. Byl jsem ještě daleko na cestě k člověku jakým jsem dnes. Představ si vybrat 14-ti leté děcko, aby bylo ve společnosti dvaceti letých týpků, když jsi 26-ti letý muž. Kdyby jsi se mě v té době snažil zukáznit, asi bych ti odpověděl něco jako naser si. Ani teď nemůžu říct, že bych už nějak vyzrál. On mě pozval k sobě domů. Sdílel se mnou své přátele. Naučil mě jak skvělé je Cornish Pasty (kapsa z pečeného těsta, obvykle plněná zeleninou a masem pozn.red.) a potom jsem díky němu jedl kapsu v ulicích Cornwallu (město kde je Cornish Pasty tradičním pokrmem pozn.red.). Na nespočtu výletů se mnou dobýval svět, dával pozor, když jsem sám sebe ničil při stovkách pokusů a mnoha hodinách v pokusech odjet si trik.  Byl první kdo mi řekl, že to bylo šmelo a zároveň ten, kdo chápal, že budu trik zkoušet znovu ikdyž jsem ho už pětkrát odjel. "Protože to prostě nebylo ono." Taky někdy stojím za kamerou a vím, jak snadno přichází frustrace, úplně stejně jako za řidítky. Vztah mezi riderem a filmerem musí být prostě 100% a myslím, že my jsme tohle mezi sebou našli. Není to fajn pocit vědět, že tohle je na nějakou dobu náš poslední projekt, ale jsem s výsledkem fakt spokojený."

Související produkty: the shadow conspiracy


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X