MEJDLO VOL. 3 - FEDERAL FTS PREMIERE - POZVÁNKANapsal TBB-BIKE | 05.08.2019

Ještě jsi video neviděl? Už jo? Vlastně na tom vůbec nesejde! Sobota 10/8/2019 - Mejdlo vol. 3 - TBB-BIKE HOUSE - Federal FTS Premiere - Backyard Jammin', BBQ, Beers se speciálními hosty a aktéry videa - Michal Šmelko a James Cunningham budou na místě!!! Přijeďte za námi užít si sobotu zakončenou českou premierou ještě horkého videa z dílny Federal bikes a Rich Forne. 


Pohodové sobotní odpoledne u nás v TBB-BIKE House jak už ho možná znáte a kdo ne, měl by ho poznat!! Tentorát při příležitosti české premiery videa Federal FTS. 
 


ODPOLEDNÍ JAMMIN' NEMŮŽE CHYBĚT

VIDEO POUŠTÍME VE 20:00

FB EVENT TADY
V průběhu celého odpoledne se bude jezdit na backyardu TBB-BIKE House, Jammin' nebude chybět a vůbec, je na co se těšit! Na místě budou rovnou dva aktéři videa a to Michal "Čenda" Šmelko a James Cunningham!!
 Samotné video už snad není potřeba představovat. Za kamerou jeden z nejvýraznějších filmařů pohybujících se v BMX vůbec - Richard Forne. Hlavní roli ve filmu dostal kompletní Federal Bikes team ve složení Dan Lacey, Bruno Hoffmann, Ryan Eles, Anthony Perrin, James Cunningham, Michal Šmelko a Joe Jarvis.


 


Video na DVD nosičích bude na místě k mání a pro hladovce otevřeme i shop. Kdo si chce něco koupit, nákupy pouze od 14:00 do 15:00! Samozřejmě platí, že k nákupům obsahujícím produkty Federal je video ZDARMA!

  

 

Související produkty: federalbikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X