MONSTER ENERGY LOST IN SERIES 2016Napsal Tomáš Carda | 13.05.2016

Minulý rok jsme ve spolupráci s Monster Energy rozjeli projekt LOST IN, který se po první zastávce v Athénách setkal s velkým ohlasem. Když se druhá zastávka v Budapešti stala ještě úspěšnější, bylo jasné, že v tomhle projektu chceme dále pokračovat a začali jsme tedy společně dávat dohromady plán na tento rok. Nakonec se podařilo dát dohromady opravdu velkolepý projekt, který Vám nyní konečně můžu představit! LOST IN SERIES je tu!

 

LOST IN DESTINATIONS

Díky úspěchům předchozích epizod jsme na tento rok připravili dokonce čtveřici zastávek. Parta, kterou si za chvíli představíme se tedy podívá do rozdílných koutů Evropy, aby prozkoumala tamní ulice a jak už je zvykem, nasbírala nějaký ten kvalitní materiál. Letošní zastávky jsou směřovány na severovýchod Evropy a bude se tedy jednat o vcelku netradiční destinace.

Na první zastávku vyrazí parta již příští týden a to konkrétně do Berlína, který má mnoho nabídnout a díky jeho velké rozloze je zde stále spoustu neprobádaných zákoutí. Již brzy se tedy můžete těšit na fotky a video z této první zastávky. 

V červnu parta vyrazí do Litvy a to konkrétně do hlavního města Vilnius. Toto celkem malé město s přibližně 600 tisíc obyvateli leží na soutoku řek Vilnia a Neris a v mnoha ohledech tedy přípomíná nám známou Prahu a to i díky historickému centru. Díky tomu, že se toto město velmi rychle rozvíjí, určitě v něm bude co objevovat.

Třetí zastávka míří do nejvýchodněji a zároveň nejseverněji položené destinace, kterou je ruský Petrohrad. Toto druhé největší město Ruska s 5 miliony obyvatel je navíc nejseverněji položeným velkoměstem na světě a v tomto městě plném barevných věžiček bude rozhodně co prozkoumávat. 

Poslední zastávkou je polský Krakov, který má obdobně jako Vilnius krásné historické centrum, které poté přechází do moderní zástavby. Toto město na jihu Polska navíc leží poměrně blízko k českým hranicím a může být idálním typem na výlet.

 

 

LOST IN SQUAD

Pro tyto čtyři zastávky se navíc rozrostla i parta, která se ve výsledných výstupech objeví. Za TBB-BIKE partu vyrazí všichni street bros a v různých kombinacích tedy uvidíte Michal Šmelka, Jirku Blábola, Frantu Maršálka, Pavla Tenčíka a Víťu Káchu.

Rozrostla se Monster Energy crew, která na jednotlivé zastávky vyrazí. K Jasonovi Eustathiou, Davidovi Budkovi a Fernadovi Laczkovi přibydou navíc Ed Zunda a Benny L. To už je docela silná kombinace nemyslíte? Je rozhodně na co se těšit! 

Sestavu navíc vždy doplní v každé destinaci local heroes, kteří pomůžou partě v prozkoumávání a stanou se součástí projektu. V Berlíně se k partě přidá Moritz Nussbaumer, který se s partou zná už z #wtpczechout projektu a dalších akcí a například na zastávku v Petrohradu se k nám přidá ukrajinský killa Max Bespaliy.

Bude to rozhodně velký a nemůžeme se dočkat, jak tohle všechno dopadne. Díky vzniklé spolupráci se SONY a Fomei máme navíc k dispozici profesionální techniku na nejvyšší úrovni, takže špičkové bude nejen ježdění ale i obrazový výstup. Děkujeme partnerům za podporu a hlavně Monster Energy za možnost tenhle projekt upořádat! Nezapomeňte sledovat sociální sítě a náš blog pro více informací o tomto projektu!

@tbbbike     |     #lostinbmx     |     @monsterenergy

Související články: monsterenergy lostinbmx


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X