MUTINY BIKES - DEATH GRIP PROMONapsal Šimon Čechura | 02.11.2017

Na cestě máme novou zásilku rámů Mutiny a asi nejžhavějším kouskem je rám Australana Dylana Lewise s názvem DEATH GRIP. Ten pro svůj rám právě vypustil krátké promo video, kde se jakoby nic prožene opravdu hodně hlubokým bazénem a zanechá za sebou otisk svého jedinečného stylu.


Pokud Vám v nabídce chybí stabilní rámy s klidnou geometrií, DEATH GRIP tohle místo zaplní. Jde taky o skvělou alternativu pro všechny ridery většího vzrůstu, pro které jsou dnešní rámy příliš responzivní. Jednoduše jde o rám, který Vám pomůže zůstat v klidu při poletech na jakémkoliv povrchu. Rám vyniká vysokým standoverem o výšce 9,25", delší zadní stavbou 13,7"-14,2", nebo integrovanými napínáky v patkách. Pro klid ve vysokých rychlostech nemůže chybět tradiční úhel hlavovky 74,5° nebo níže položený střed 11,65". Kompletně odjímatelný hardware vede brzdu na spodní část zadní stavby. To znamená za mě subjektivně lepší brzdný účinek, výměnou za méně prostoru pro brzdové čelisti na straně řetězu. V nabídce jsou dvě barevné varianty. Doskladnili jsme oblíbenou průhlednou černou, novou barvou je průhledná zelená. Předobjednávat můžete již nyní.


Mutiny DEATHGRIP
100% 4130 Sanko chromoly
TT: 21", 21.3". 21,6", 21,8"
HT: 74,5°
ST: 71°
CS: 13,7" slammed
Standover: 9,25"
BB height: 11,65" Neváhejte navštívit web Mutiny, který na Vás dýchne jejich nezaměnitelností. Včera jsme pro Vás připravili i menší info o tom jak se věci v Mutiny mají. Aktuálně je část party v NewYorkCity a vytváří nějaký ten video materiál. Mutiny se jednoduše hlásí o slovo a se svým stylem přináší osvěžení do dnešní doby.  

Související produkty: mutinybikes
Související články: mutiny bikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X