MUTINY BIKES - ZBOŽÍ NA CESTĚNapsal Šimon Čechura | 01.11.2017

Značka Mutiny má od jakživa na scéně své místo. Od jejich začátků už uběhly téměř dvě desetiletí, během kterých zažili v Mutiny spoustu světlejších i temnějších chvil. Vždy si však nesli svoje osobité kouzlo, které prostě nemůžete vytvořit, musíte ho mít. A Mutiny je značkou, která to tam má.

 

 

Mutiny se nikdy nehrnuli do mainstreamu, s cílem oslovit co nejvíc lidí. Vždy bylo jejich cílem oslovit Vás, lidi pro které je BMX srdcovou záležitostí. Mutiny je opravdu jinou značkou a se svými melancholickými edity se vždy dotýkali specifické skupiny lidí. Pokud se Vás ale kouzlo Mutiny dotkne, pochopíte o čem tahle kultovka je. Mutiny totiž prezentují BMX takové, jaké je, o zábavě s partou přátel. Kořeny značky jsou v Austinu v Texasu, městě, kde byla vždy velmi silná BMX základna. Ať už to byla scéna kolem T1 rampy, Empire BMX shopu, 9th street trailsů, nebo současněji House Park skateparku. Austin je rozhodně městem, kde se napsalo hodně BMX historie.


 

Nabídce zboží Mutiny vždy dominovaly rámy. Vždy šlo o ty rámy čistého vzhledu, zbavené přebytečností a v kabátu hodně líbivých barev. Jinak tomu není ani u nové kolekce, která stojí na skvěle vypadajících průhledných barvách. Určitě ale koukněte i na komponenty Mutiny a abych nezapomněl, vždy udělají i nějaké to oblečení a za sebe musím říct, že to bývají ty povedenější kousky. Ať už jde o decentní mystické designy, nebo o podklad v podobě oblečení které se příjemně nosí.

Aktuálně jsou na cestě všechny tři nové rámy a jejich barevné varianty. Pokud vzpomínáte na nezapomenutelný styl Matt Roea, zavděčí se Vám rám PMR, což je nástupce rámu Conjurer/Cosmotron. Nechybí streetový rám COMB, signature ridera jménem Jeff Wescott. Co chybí v nabídce většiny značek, je větší rám pro všechny kdo mají v oblibě rychlost a vysoké polety, nebo jsou prostě jen většího vzrůstu - a to je právě DEATHGRIP. Rám šíleného Australana Dylana Lewise Vás určitě vynese do nesmyslných výšek, no snad Vám pomůže se vrátit i zpátky na zem. Délky začínají na 21", končí na velikosti 21,9" a stejně jako TT, i zadní stavba má potřebnou délku 13,7" na začátku patek. 

 

 

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU MUTINY ZDE

 

 

Související produkty: mutinybikes
Související články: mutiny bikes


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X