NO GIRLS TRIPNapsal Secret Spot | 04.03.2019

Už je to víc jak půl roku, co jsme se jako skoro celý Secret Spot vydali na No Girls Trip. Nejprve by ale bylo nejideálnější vám vlastně popsat, co to vlastně ten Secret Spot je. 

Vzhledem k tomu, že právě čtete TBB, asi nemá cenu říkat, že jsme parta lidí, co jezdí na BMX a skatu. Co je daleko důležitější je právě Secret Spot, tedy náš DIY spot kousek od Kařeza (přesnou polohu neřekneme, to už bychom tomu mohli říkat jenom Spot), díky kterýmu jsme se poznali a vytvořili kolem něj mikro-komunitu bikerů a skaterů. 

Teď už ale k tripu. V srpnu jsme se za podpory Snowbitch.cz, který nám poskytl dodávku (sice s plnou nádrží, zato bez brzdové kapaliny), a #čůráctví, jsme se vydali na týdenní výlet po skateparcích v západních Čechách a východním Německu.

To, kde všude jsme byli, asi nemá cenu popisovat, všechno je to ve videu a vy byste neměli motivaci těch 45 minut, shlédnout. Přesto bychom vás rádi navnadili na pár momentů, který se ve videu vyskytují. 

 

Radquartier

Obrovská průmyslová hala v Kirchenlamitzu předělaná na skatepark. Kterou jsme měli na celý večer pro sebe a stala se nám i na jednu noc hotelem. Pro většinu z nás veliký highlight celého týdne. Ono přeci jenom, když se klukům, co mají k dispozici akorát plácek mezi poli, naskytne takováto příležitost, je to jako Karlík v Továrně na čokoládu. Prostě naprostý úžas. 

Karlovy Vary

Člověk by si řekl, že Radquartier nic nepřekoná, ale opak je pravdou. Možná vám něco řekne Hotel Thermal. Ten Hotel, kde se každý rok koná Karlovarský Filmový festival. Mimo filmový festival má Thermal i obří vypuštěný bazén. Skvělý spot, na kterém jsme se bohužel zdrželi asi jen 15 minut, protože na nás byla zavolána policie. 

 

Co se týče videa jako takového, je to roadmovie. Kdo tedy čeká 45 minut plných ježdění, asi si na své nepřijde. Jsme hlavně kluci, co si to ten týden jeli užít, takže je to s mluvením a ježděním asi tak 50/50. I přesto ale doufáme, že se video bude líbit, a jestli ne, budeme muset zbičovat našeho kameramana. 
 

Související články: video bmx lifestyle


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X