NOVÝ PŘEDSTAVEC V NABÍDCE SHADOW - MATT RAY SIGNATURE VVSNapsal TBB-BIKE | 02.05.2019

Matt Ray je poměrně dost výraznou postavou stájí Subrosa a The Shadow Conspiracy. Za dobu co reprezentuje zmíněné značky si vysloužil už řadu komponentů jako jeho signature rám Subrosa MR1, řidítka Ray Bars nebo sedlo Designer. Nyní díky Mattovým osobním požadavkům zaplnil mezeru v nabídce Shadow právě Mattův signature představec. Nese název VVS a hlavní charakteristikou je jeho front load design, který si po letech popularity top load představců nachází víc a víc příznivců. 


 

Někomu se Matt zapsal do paměti svým silovým pojetím streetu, někomu zase jako parkový shredder. V promo videu k představci VVS ukáže obě tyto stránky, když se prožene betonovým parkem. Video předává i informace o představci, které jsou následující.

Podle vedení Shadow jde o moderní front load, což jen potvrzuje vracející se popularitu tohoto designu. Představec je za studena kovaný ze slitiny 6061-T6 a prošel i CNC obráběním. K dotažení slouží 6 tepelně upravených plných šroubů. Představec má rise 8.5mm a délku 48mm, což je podle Matta ideální pozice pro jeho řidítka. 

Představec VVS vozí i Jiří Blábol a to v kombinaci s řidítky Subrosa Ray Bars 9.5". Jeho bike check najdete tady.V nabídce představců Shadow by si od teď měl vybrat každý.

Zástupcem front load designu je už zmíněný VVS

Nízký top load nese název Treymone a název i design představce vznikl spojením Trey a Simone. Právě jezdci Trey Jones a Simone Barraco stojí za designem tohoto představce, který má rise 32mm a délku 51mm.

Top load zvedající řidítka do výše nese název Odin, což je signature řada jezdce jménem Mark Burnett. Tomu vyhovuje představec s velkým zvednutím (rise) 36mm a délkou 48mm.

 

PŘEDSTAVEC VVS 
VE ČTYŘECH BARVÁCH!!

 

VŠECHNY PŘEDSTAVCE SHADOW
 

 

 

Související produkty: the shadow conspiracy


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X