OFF THE WALL JAM VOL V. - POZVÁNKANapsal Zdenda Pešek | 25.07.2018Dlouho očekávaný 5. ročník legandárního OFF THE WALL JAMU vypukne 4.8.2018 v Litomyšlském BIKEPARKU!!! Doraž na tuhle pohodovou akci, ať už jako jezdec nebo divák. Vstupné jako každý rok FREE.


Jezdci budou soutěžit v těchto disciplínách: 
High air, Long jump, Best transfer, Resi jam, Step up jam, Best run. 

Mezi jezdce rozdělíme spoustu věcných cen a 10 000Kč cash for trick!!! U nás nevyhrávají jen ti nejlepší, ale každý kdo posune své hranice. Startovné je FREE!!!


A aby měl šanci vyhrát každý, máme připravenou i tombolu o věcné ceny od sponzorů akce Sencor Action Camera, Vans a TBB-BIKE. Lístky budou k mání i na místě, ale určitě nezapomeňte leták #TAMBUDEŠBRO, který najdete v každé objednávce z TBB-BIKE. Ten se bude určitě hodit! Na místě dostanete výměnou za kupon 3 lístky do tomboly ZDARMA!! Protože je léto a to často znamená horko, nemůže chybět riders zóna slibující osvěžení a odpočinek ve stínu.

Hudba, pivo, jídlo a spousta zábavy je samozřejmostí této akce. Pro jezdce i diváky bude součástí i doprovodný program a o zábavu tak nouze nebude! 

Jam se nesmí obejít bez pořádné after party, která letos poprvé proběhne přímo v bikeparku a bude to pěknej mazec! Party odstartujeme nejpozději ve 20hod. Sledujte FB událost pro bližší info, ale domů se po jamu určitě nechystejte!! Zahraje DJ Mark Key. 


Děkujeme všem partnerům TBB-BIKE.CZ, Vans, Rodinná energie a.s., Sencor Action Camera, Litomysl, Billiard centrum Litomyšl, Tiskárna Osík.

Pro jezdce a návštěvníky přijíždějící na letošní OTW jam vol V. z daleka. V případě zájmu přespání lze využít autokempu Primátor, který se nachází pouhých 200m od bikeparku v klidné lokaci. Ubytování nabízí klasické ubytování v chatkách i místo pro stan. Ceny jsou lidové. Více na: http://www.camplitomysl.cz/
 

Související produkty: tall order
Související články: zdenda pesek tam budeš bro park


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X