ŘÁHOLEC JAM 2017 - POZVÁNKANapsal Pavel Kohout | 30.08.2017

Desátý jam si zaslouží něco speciálního a také že ano. První věcí je protažení Řáholce do dvou dnů, vše tak už začíná v pátek ve 14:00, kdy se naráží pivo, zapíná hudba a jde se jezdit. Pátek patří jezdcům, celodenní ničím nerušená session, večer gril, pivka a promítání trailsových videí přímo v lese na velkým plátně.


Zadruhé, představí se zde dva speciální hosté z USA, jsou jimi Garrett Guilliams a Eric Hennessey, velcí trailsoví zabijáci jezdící za kultovní značku FBM. Je to jedinečná příležitost vidět na vlastní oči jezdit takové ikony, případně si s nimi pojezdit, pokecat a dát si pivko.


Třetí věcí je vložený contest nazvaný BORDELMANIA. Jedná se o hodinovou session na největší lesní lajně zvané Bordel s dotací 9 000 Kč, která se rozdělí mezi největší trikaře, stylaře a kreativce. O tom, že je tohle hodně dobrá podívaná pro diváky, ani není potřeba vykládat, jen se koukněte na fotky okolo.
Řáholec Jam je tradičně otevřen pro všechny, zváni jsou všichni, kdo byl ví, kdo nebyl, má letos tu nejlepší možnost zjistit, o čem tahle lesní taškařice je.


ŘÁHOLEC JAM 2017, 1.-2.9.2017, LES trails, start v pátek ve 14:00.
Special guests: Garrett Guilliams (USA), Eric Hennessey (USA)
Afterparty sobota 1.9. od 20:00, Hospoda u Louže, hrají Yo Mama Band, Exorcizphobia, Kluci

Řáholec Jam podporuje TBB-BIKE, Replac-BM, Vans, Jägermeister, Red Bull, Burgr jako kráva

Více info na www.checktrails.com.

 A tady video z loňska, ať je jasný, o co jde. Uvidíme se v lese.



Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X