ŘÁHOLEC JAM 2018 - FOTOREPORTNapsal Alex Rovný | 06.09.2018

Řáholec Jam s číslovkou 11 je minulost. Po loňských kulatinách osvěžených mimo jiné návštěvou FBM feláků byla laťka nasazena proklatě vysoko. Kdo ale jezdí na Řáholec pravidelně ví, že tady si nikdo triko nehoní a všechny oficiality jdou stranou, doslova a do písmene. 

Na psaní reportů nemám zrovna talent, když už tak radši napíšu nějakou úvahu, takže nečekejte nějaký podrobný, chronologický výpis událostí ale spíš moje dojmy a zážitky. Kdo byl ten ví, kdo zná ten ví a kdo je mimo, asi mimo zůstane, nebo ne? Sobota, krásný počásko a Řáholec? 3 mega důvody sednout do auta, nagooglit Jičín a jedu! Sám jsem se mooc těšil jelikož se nám vloni potkal termín s polským Streetjaminem a měl jsem od lesa dvouletej půst. 

Jsem tady, L.E.S.ní atmosféra na mě dýchá hned po otevření dveří. Spousta  známých ksichtů dává tušit, že se budeme mít dobře. Rád jsem Vás zase všechny  viděl! Skalní a Dudo, Milevská parta, Pražský felaz a Mlaďák, Bohnickej race klan a Viki Karlík, Liberec a Kuba Najman, jak tobě to pořád lítá kluku jeden “Tricks are for kids, style forever”, Litomyšl s Pejďákem atd atd... 

Jam je v plným proudu a já prchám za Rumcajsem na polední přísun vitamínů. Po návratu je atmosféra pošmourná, přišel první  velkej crash a  to není vůbec dobře, snad už jsi ready kámo!!! Jezdí se levá, babyna? , bordel a taky novej luxusní Dick. Dick, to je věc, nová věc, luxusní věc, krerá tady nemá obdoby ... 

První soutěž!!! Házení lopaty na cíl, teda do cíle, do stromu na 15 metrů? ... ten už zažil hehe, šplhání pro tenisky a kdo ví co ještě. Soutěžících milion, sranda je velká ale mušku, tu má nejlepší Mates a zaslouženě bere flašku. Teď si tak vzpomínám, když jsem kecal s Houtem na párty a letos neuvěřitelně dlouho kámo “konečně” tam mi vyprávěl jak je Mates neuvěřitelnej dříč a mega to zase podržel, takže zpětně Mates, Big Up pro tebe!!!

Yes you a jezdí se dál .. nevím jestli nezkracuju, přeci jen pivek bylo, ne že ne ... foto session Bordel vs Dick? Tak to jsi neviděl, jedna vlaková souprava za druhou ... mega mega, cit, štýýýl a zas a znova, velkej respect sedím, čumím a je mi nejlíp. 

High jump - soutěž pro riders yooo, páska se zvedá  nebezpečně vysoko na to, jak byl malej kicker a blízko dopad. Metál bere Pejda, po vzoru Freestyho z Off The Wall Jamu vysílá nejvyšší laťku po hlavě, cooo, magořina moc. 

Jam pokračuje, čas letí neuvěřitelnou rychlostí ..... 

Long jump - soutěž, když jsem si procházel novýho Dicka narazil jsem na Kicker, koukám na něj a říkám si, kur.. what’s up? To se tady někdo u digování nudil? Jdu dál a po chvilce dobíhá Hout a hlásí hele kámo, pojď se na něco mrknout .... ticho.... ehéé kámo to je naše nová soutěž .... to bude prdel ..... Ajo, prdel to byla veliká, lítat přes taxis cca 10m do dálky a  víc na placku ... všechno klapalo, ale touha překonat laťku byla až za hranu. Škoda toho, sanitka, doktor, fraktura a kámo, snad brzo budeš dobrej!

Nálada klesá na minimum, kdoby se divil ... pomalý přesun na párty, pogo, standovačky s jednotkou rychlýho nasazení a tak dále ... 

P.S: Poslední věc co si pamatuju je moudro od Houta pro ježdění v lese ... 

1. Základní věc, když vím, že tam nedám předek tak vystupuju!
2. Základní věc, nikdy nevystupuju, když letím na placku!

See ya next year!

Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X