RAUL JULA - FIEND BMX 2017 VIDEONapsal Tomáš Carda | 09.11.2017

Kdo sleduje dění okolo naší party určitě už ví, kdo je Raul Jula. S Raulem aktivně spolupracujeme už více než rok a nyní Raul přichází s jeho prvním větším čistě streetovým videem. Na tomhle kousku pracoval v průběhu letošního roku a to nejen v Rumunsku ale hlavně v Čechách a při dalších společných akcích. Video je konečně venku a je na co koukat! Tohle Vám rozhodně nesmí uniknout!

Raul říká o videu:

Toto je můj první video part, který jsem natáčel i v jiných zemích než v Rumunsku. Ve videu je ale samozřejmě i spousta klipů přímo z Rumunska. Začal jsem tenhle projekt natáčet u mě doma ve městě Baia Mare někdy koncem dubna. Potom jsem se vydal dvakrát do Čech navštívit TBB-BIKE crew a zůstal jsem v Praze, kde jsem natáčel s WDGF fellas. Timhle jim moc děkuju, že mi pomohli nasbírat klipy!

Většina klipů je tedy z Baia Mare a nebo z Prahy, ale protože jsem tenhle rok hodně cestoval, najdou se ve videu záběry i z dalších měst jako je Cluj Napoca, Bukurešť nebo Hamburg. Snažil jsem se především natočit si nové věci, které nejezdím a poslat velký věci, protože mám rád velký dropy. Pro příští rok mám v plánu s natáčením pokračovat a chtěl bych podobný projekt stihnout natočit za kratší dobu. Nakonec bych chtěl hlavně poděkovat TBB-BIKE za skvělou podporu a za možnost být Fiend distro riderem. Velký dík patří taky všem co mi pomohli tenhle projekt dát dohromady!

Camera:
Catalin Marchis nad homies

Edit:
Mihai Bivol

Song:
BACKWHEN - CARAMEL

Související produkty: fiend bmx
Související články: raul jula


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X