RAW CUTS: BMX IN ATHENS WITH VITA KACHANapsal Šimon Čechura | 03.12.2017Víťa Kácha už v minulosti sestříhal nejedno video a co si pamatuju, byly to vždycky dost zábavný počiny plný super momentů a vzpomínek. Takže když mi Viťan volá s tim, že vyhrabal kazetky z kamery a má tam nějaký memories z minulých let, dost jsem se těšil. Název videa “RAW CUTS” Vám jasně napoví, jakou podobu video má. Tenhle styl videí mám moc rád, protože poodhaluje tu pravou krásu BMX a v tomhle případě felení v ulicích.Tentokrát se teda podíváme zpátky do Atén, na vůbec první počin s názvem Lost In a tedy projekt realizovaný ve spolupráci TBB-BIKE a Monster Energy. Za nás letěla do Atén posádka Franta Maršálek, Michal Šmelko, Tomáš Carda v roli videomakera, Milan Tykal s foťákem a už zmíněný Víťa. Partu provázel místní Jason Eusthatiou reprezentující Monster a k němu se přidal ještě David Budko z Litvy.Teď už pomalu předám slovo Víťovi, který Vám řekne o co jde a na co se ještě můžete těšit. Budu rád Viťo, když přidáš i nějakou vzpomínku, kterou v tobě video vyvolává. Já totiž vím, že jsi nejlepší vypravěč a tvoje zážitky stojí za to, haha!! Dost mě ve videu pobavila hláška “dostaneš na budkuuu!!” v 1:33 a pak nadšení týpka s cigárem v 3:05 haha. Je to tvoje a ještě jednou props za super obsah!!

"Zdarec no tak jelikož už tři měsíce marodim s ramenem, měl sem spoustu času na to prohledat svoje disky a zjistil sem, že sem za poslední dva roky nasbíral fakt spoustu záběrů a fotek. Ať už ježdění, nebo jen felení v ulicích a natáčení zajímavejch momentů, mám toho celkem dost. Napadlo mě teda, že namísto abych to nechal hnít na disku, kterej mi časem stejně shoří, udělám z toho pár sestřihů, na který se určitě nejeden z riders rád podívá a nasaje trošku lokální atmosféry. První cut sem udělal z Atén, prvního tripu série Lost In na kterej hrozně rád vzpomínám. Sešla se dobrá parta, celkem i vyšlo počasí a Atény nás nepřestali překvapovat až do konce pobytu. S Čendou sme zůstaváli o několik dní navíc a když sme opustili hotel a rozloučili se s ostatníma, namířili sme si to na naše oblíbený místo na vrcholku Akropole, abysme si užili toho skvostnýho výhledu. Cestou nahoru sme narazili na paní, která nás podarovala flaškou vína s tím, že ho taky dostala, ale už se jí ho nechce dál nosit. Neodmítli sme a radostně si připili na skvělej trip. V dáli byl vidět přístav a tak nás napadlo, že bysme se tam měli zajet podívat, abysme před odjezdem viděli co nejvíc částí města. Na pohled se zdálo, že je to kousek, maximálně 15-20 minut a sme tam kámo! Vyrážíme teda na cestu s tím, ze já za sebou navíc táhnu tašku na kolečkách se všema věcma. Asi po hodině bloudění uličkama sme prakticky ztracený a zažíváme pravý LOST IN :). O tři hodiny pozdějc, když už se začalo stmívat, sme konečně dorazili do přístavu, otevřeli vítězný pivko a smáli se co to bylo za šílenou cestu. Velký díky Jasonovi, že nám ukázal město a nechal nás u sebe pár dní přespat. Další díl bude z tripu do španělský Sevilly."


  

LOST IN ATHENS - PHOTO STORY Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X