RAW CUTS - BMX IN SEVILLE WITH VÍŤA KÁCHANapsal Šimon Čechura | 04.01.2018Víťa Kácha už v minulosti sestříhal nejedno video a co si pamatuju, byly to vždycky dost zábavný počiny plný super momentů a vzpomínek. Takže když mi Viťan volá s tim, že vyhrabal kazetky z kamery a má tam nějaký memories z minulých let, dost jsem se těšil. Název videa “RAW CUTS” Vám jasně napoví, jakou podobu video má. Tenhle styl videí mám moc rád, protože poodhaluje tu pravou krásu BMX a v tomhle případě felení v ulicích.

V druhém pokračování se přesunete spolu s Víťou do španělské Sevilly, která se nachází asi 150km severně od Gibraltaru. Z videa sálá neskutečně silná atmosféra, kterou zažijete jedině ve Španělsku. Pohodový vibe, slunce a palmy, felení v ulicích a dojde i na banger, který si Víťa vydřel na doublekink zídce. Jednoduše skvělé video, které zahřeje a přiblíží Vám atmosféru španělských ulic.Pokud Vás minul první díl z Atén, dejte si ho teď a já zase předám slovo samotnému Víťovi. Já totiž moc dobře vím, že tohle byl pro Víťu hodně sladký čas, kdy se toulal po Španělsku nejeden týden. A co tě to zavedlo zrovna do Sevilly Víťo? No? Co? 

Snažil jsem se z Viťana vytáhnout pravý důvod týhle návštěvy, který byl ženského pohlaví. On se ale rozhodl s Váma podělit o jinou story. Tady je.

"Zdarec, to sem si takhle felil asi měsíc u Čendy v Barceloně a abych ze Spainu viděl i něco jinýho než Barcu, chtěl sem jet navštívit partu lidí ze Sevilly, kterou sem poznal na jinym BCN tripu s Martym Svobodou o rok předtím. Naplánoval sem si teda výlet až na konec tripu a říkal si, že Sevilla nebude ani tak o ježdění, jako spíš o užívání pohody s kámošema a zkoumání města. Hned po příjezdu mě ale dostala místní betonová plaza, kterou sem měl asi 10 minut od baráku a odkud sem prakticky každej další den vyrážel na kole do ulic. Z riders sem kromě místního United distro ridera Kike Rico neznal nikoho, ale na plaze sem hned poznal několik lokálů a hned bylo s kym jezdit. Taky sem měl kontakt na fotografa jménem Fernando Rodriguez Marmolejo, s kterym sem se předem domluvil že mi ukáže pár spotů a případně něco vyfotíme. To se povedlo hned první den tripu a poté co sme se sešli a ujeli pár set metrů podél řeky, objevila se před náma luxusní double kink zídka, sice bez rozjezdu, ale s dostatkem místa pro jeden nášlap. Po pár feeblech si říkám, že by bylo mega dát to na sekačku do manuálu a tak začnu zkoušet. Fernando si naladí blesky, Kike bere do ruky mojí kameru a všechno je ready. Všechno až na mě, takže po cca dvou hodinách a 80 pokusech měníme baterky ve všem, dávám si pauzu a řikám si, že to prostě musim dát. Tak zkouším dál, a dál, a dál až sedřu peg uplně na kost a navíc se setmí, takže to vypadá že je po srandě. Fernando hlásí že předchozí těsně neodjetej pokus vypadá na fotce dobře a jediný co musim udělat, je to odjet ať ji můžeme použít. O dalších 40 pokusů pozdějc to konečně odjížím a s obrovskou radostí a úlevou jedeme zpátky na plazu. Když sem pak viděl jak fotka vyšla, přesně promítnutej stín na zdi a dokonale chycenej feeble do manuálu, připadalo mi to jako výhra ve sportce."  Související produkty: united bikes
Související články: víťa kácha story raw cuts


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X