RIDER'S MONDAY - MICHAEL ČERVENÁK 2017Napsal Šimon Čechura | 06.11.2017

 

Do mailboxu nám dorazilo video Michaela Červenáka. Čeká na Vás hodně osobitý styl a tím pádem i hodně neokoukaných triků. Michael s přezdívkou Frýdo točil v několika parcích na severu Čech a co natočil, Vám teď servíruje. K videu navíc přidal dost výživný text s informacemi o tom, kde se takový Frýdo vyskytuje a kde ulovil tohle video. Díky za to!

 

"Mé jméno je Michael Červenák, na kole znám jako Frýdo. Jsem z Krupky (nedaleko Ústí nad Labem). Je mi 24 let z toho polovinu trávím na BMX. Nemám žádný styl, jezdím vše čeho se zatím nebojím a co jsem nezapomněl. Moje ježdění je poznamenané paťavostí a nějakou tou operací vazů kolene a ramena. Často si musím vystačit sám, takže milovaný funbox už moc nevyužívám a hraju si s kopingy.

Dlouhé zimní večery trávím v jednom Teplickém nočním klubu v minirampě. Omluvte horší technický zpracování videa, i zde si musím vystačit sám hehe. O poslední záběr se postaral Tomáš Wágner a první dynamický záběry zas Michal Štěpánek. Hudba je Danny Breaks - Hand exercise. 

Prvním navštíveným parkem je nový Teplický park, který se otevíral 23.září. Jeho ocelový předchůdce byl můj domov. Ten nový je pro kolo spíše zklamáním. Je tam neskutečné množství dětí, krátké zábradlí,... Další spot je zábradlí v Mosteckém parku, které jsem navštívil cestou do Chomutova. Chomutov asi netřeba představovat - jeden z největších krytých bazénů, pěkný malý plecháč a betonový street. Bacha na vstupný, klasika 40,- neplatí pro lidi s ocelovejma pegama. My zaplatíme 80,-.Následuje Ústí nad Labem, park který tu stojí jen několik málo let. Ten zbožňuji pro jeho dva bazény a velmi nízkou návštěvnost, paradoxně... Místní stálou BMX crew by jste tady hledali jen těžko, stejně tak novou krev... V posledním záběru je část fajného místa - bikeparku Pohoda v Ústí n.L. Lesáci z UFO riders zde vybudovali síť trails, dirt park a nově i foampit. Cesta Na Pohodu není technicky úplně snadná, lepší se domluvit ve skupině na FB."

Související články: riders monday


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X