ROK 2018 S TBB-BIKENapsal Šimon Čechura | 30.12.2018

Je už tradicí ohlédnout se za tím, co přinesl uplynulý rok a kdy jindy, než před začátkem roku nového. Tahle chvíle nastává právě teď. Pojďme se ohlédnout za tím nejzásadnějším, co přinesl rok 2018 a odrazit se tak do dalšího roku. Nepochybuju, že bude zase o kus lepší, než rok uplynulý.Na začátek se můžeme pochválit, protože se dařilo!! Projekt Lost In se dočkal dvou úspěšných pokračování ve spolupráci světoznámého DIG magazínu s Monster Energy, a díky vedení Tomáše Cardy se v projektu objevila i česká jména Jiří Blábol, Jakub Jůza, nebo Michal Šmelko. Věříme, že se v příštím roce dočkáme dalších pokračování a parta se vydá ztrácet do dalších měst. Jiří Blábol ale zdaleka nebyl vidět jen v projektu Lost In. Oficiálně se stal senzací Instagramu po celém světě a nejen za to si vysloužil respekt rodinky Shadow / Subrosa. Dočkal se tak pozvání do USA, zúčastnil se letní verze známé Simple Session, má za sebou úspěšný rok a je blíž a blíž svým snům. Na Summer Simple Session navíc vyjezdil třetí místo a uvidíte ho tak i na Simple Session 2019 už první únorový víkend. Pište si! 2.-3. února. Naše rumunská spojka Raul Jula pokračuje ve své jízdě a svou snahou a zarputilostí si získal pozornost Animal Bikes. V létě pak navštívil Paříž a video z tohoto výletu bylo prezentováno oficiálně pod hlavičkou Animal. Zdenda Pešek nepřestává fascinovat a když jsou někde závody, víte že tam Pejda je. A když tam je, často taky vyhraje. Mimo tuzemsko byl pozván také na 040 Invitational Spine Ramp Contest a zářil také na HighWayToHill v Berlíně, kde bral hned tři zlaté. Začátkem roku 2018 došlo také na změny a částečný rozpad původní party, ale všechno jednou končí a na scénu přicházejí nové tváře. Všem děkujeme za spolupráci a těšíme se, co přinese budoucnost.Zimu jsme si krátili ve Španělsku a začátkem roku se vydali část do Barcelony a část do Malagy. Do Barcelony jsme brali Vás všechny v rámci projektu BCN VCTN a Malagu navštívila už zmiňovaná trojka Tomáš Carda, Jiří a Pejda. Ti tam natočili další úžasné video, nafotili skvělé fotky a vše bylo navíc úzce provázané s brandem THEBIKEBROS. Záměrně říkám brandem, protože se nám podařilo dát dohromady rozsáhlou kolekci oblečení, nesoucí právě tento vizuál a název. A že jsme si dali záležet!! Věříme, že každý kdo obdržel kousek z naší produkce, cítil jak moc jsme si s tím hráli. Tvořit kvalitní oblečení není vůbec zadarmo, ale baví nás to. Těšit se tak můžete i na nové kousky, které přinese rok 2019.
Neustále se snažíme zlepšovat zákaznický servis a věříme, že nakupovat u nás je radost! S tím souvisí i nabídka, kterou neustále osvěžujeme a doplňujeme nejnovějšími releasy značek z naší distribuce. Mít úplně všechno bohužel nejde, ale vybíráme pro Vás to nejžhavější, tak snad jste stejně nadšení jako my. A protože jsme nenasytní, v roce 2018 jsme vzali pod křídla distribuce hned dvě nové značky. Španělská značka Flybikes potěší nejen všechny příznivce stylového ježdění, ale také streetaře a fanoušky Devona Smillieho, nebo Courage Adamse. Pro všechny new schoolery, nebo fanoušky ameriky pak přibyla v nabídce značka Merritt, jejíž produkty značně vystupují z řady. Snažíme se podporovat závody, jamy a obecně akce u nás, a tento rok to byla především trojice léty prověřených akcí, zaštítěných názvem Tam budeš bro. To znamenalo další povedené ročníky Off The Wall Jamu, Řáholec Jamu a samozřejmě Army Jamu propojených grafikou a velkou podporou. Těšíme se, co za akce přinese rok 2019 a pokud se chystáte pořádat, neváhejte nás kontaktovat. Na závěr roku se povedlo hlavně díky práci a nápadům šefika Alexe Rovného přiblížit TBB-BIKE HOUSE zase o kousek blíž dokonalosti. Vyšlo to navíc těsně před akcí s názvem Barbecue Jammin’. Jammin’ byl dokonalým křtem nového ducha naší minirampy, kterého prostoru vdechli kluci z Malujemejinak. Výmalba prostoru prospěla, akce se povedla a vy jste do rampy vítaní po celou zimu! U nás se jezdí v triku. Obdobné akce u nás na dvorku nás hodně baví a něco určitě vymyslíme i v roce 2019.


Teď už všem přeju za celou TBB-BIKE partu jen to nejlepší do roku 2019!!  

 Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X