SUBROSA BRAND - SIMONE BARRACO - SIMO LINENapsal Šimon Čechura | 09.05.2019

Nová footage od Simoneho, to je aspoň pro mě velký svátek. Simone má dar, vytvářet na svém kole nevídané věci a to v překladu znamená, že vždy dokáže přijít s něčím novým. Jinak tomu není ani v tomto krátkém videu, kde dokazuje, že je korunovaný král kreativity a taky stylu. Video přináší Subrosa při příležitosti uvedení nové Simone Barraco signature řady s názvem Simo na trh. Záběry byly natočeny v Simoneho domácí Barceloně, v průběhu natáčení X Games Real Street video partu s Ryanem Chadwickem. X Games Real Street video party vychází už 15. května! Těším se...
 

 

Simone je už roky součástí Subrosa rodinky, kde se mu dostalo příležitosti podílet se na návrhu komponentů, za nimiž stojí jeho jméno. Všem známá řada Noster se po letech dočkala osvěžení a náhrady, což je právě řada Simo. Simone ví co chce už roky a s komponenty které vozí je maximálně spokojený. Řada Simo tak nepřináší žádné překvapivé změny, ale spíš osvěžený design. 

Simone je známý svou vášní pro graffitti a street art, a to se odráží i do designu polepů jeho signature komponent. Řada Simo obsahuje rám, vidlici i řidítka, které si můžete doplnit i trikem z nové kolekce.
 Rám si zachovává velmi podobnou geometrii, kterou známe z rámu Noster S. To znamená zadní stavbu s délkou 13.35" na začátku patek (slammed), nízký střed 11.5" pro maximum stability a vysoký standover 9". Inovací prošla oblast kolem sedlové spony, můstek zadní stavby a další detaily. Rám se nabízí ve dvou barvách - šedozelené (šalvěj) a černé, a délkách 20.6", 20.8" a 21.15". Rám se svou geometrií hodí jak pro všechny streetově zaměřené, tak i univerzálnější ridery. Na dnešní dobu si drží nízkou hmotnost lehce pod 2.2kg a umožňuje osazení brzdou i twisterem.

Řidítka zůstávají beze změny. Geometrie s upsweep 3° a backsweep 10°, šířka 28" a výška 9.3". Výrazným detailem je plastické Subrosa logo, nechybí tepelná úprava po svařování, ani zeslabované trubky pro úsporu hmotnosti. 

Vidlice je na tom podobně a znamená také pouze novou grafiku. Stále aktuální geometrie, která maximálně vyhovuje Simonovo ježdění znamená u vidlice příjemný offset 27mm. Patky řešené metodou Investment Cast, kónické nohy vidlice, nízká hmotnost jen málo přes 900 gramů a dostatek prostoru pro široké pláště. Jednoduše není co zlepšovat. Stejně jako další vidlice Subrosa má i Simo v krku navařenou matičku. Toto řešení neoslabuje krk vidlice tvářením závitu a zvyšuje tak celkovou pevnost. Opět skvělá vidlice pro všechny příznivce Simona, ale i ostatní univerzální ridery.

V nové kolekci oblečení Subrosa Spring 19 je i triko s názvem Simo, které ti na hruď přilepí stejnou grafiku, jakou najdeš na dílech z téhle kolekce. Všechna nová trika Subrosa i Shadow jsou na základu z luxusní 100% prstencově předené česané bavlny a před pár dny nám přistála ve skladu! To chce kontrolu...


ŘIDÍTKA SUBROSA SIMO

VIDLICE SUBROSA SIMO

RÁM SUBROSA SIMO

NOVÁ KOLEKCE OBLEČENÍ SUBROSA


Související produkty: subrosa


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X