SUBROSA - KOMPLETNÍ KOLA 2019Napsal TBB-BIKE | 06.08.2018

První polovina roku je pryč a opět je tu ten čas, kdy se začínáme těšit na kola s číslovkou 2019. Tohle čekání nám zkrátila zásilka kompletních kol Subrosa, která před nedávnem přistála u nás v TBB-BIKE. Složili jsme zatím jen pár kol, ale mezi prvními dojmy převládá nadšení!! Tahle americká společnost do toho šlape a každý rok přibyde v řadě nějaký ten model navíc. Jejich kolekce díky tomu pokrývá potřeby těch nejmenších, začátečníků, ale i těch nejnáročnějších.

Kola Subrosa byla vždy známá svým neotřelým vzhledem. Vždy nesou zvláštní polepy, nezvyklé materiály sedla, nebo se nabízí v zajímavé barvě. A právě díky tomu kola zaujmou na první pohled. Ale to je jen první pohled. V pozadí jsou detaily, které pouhým okem nespatříte. Na těch si v Subrosa zakládají a díky tomu jsou kola vyjímečná.

Tou největší skutečnou odlišností produktů Subrosa, je jejich přímá vazba na lidi, kteří si BMX zamilovali. Značku vlastní rider, vede rider, produktový manažer je rider a stejně tak i návrhář. O prodej se starají jezdci, reklamační oddělení vedou rideři a i lidi pracující ve skladu jezdí. Ať si koupíte cokoliv s nálepkou Subrosa, můžete si být jistí, že za vývojem stojí jezdci. A to je dost zásadní!! Vše s nálepkou Subrosa má ducha, za kterým stojí zkušenost a láska k BMX. 

 SUBROSA X SHADOW 2019 COLLAB

Začněme trochu nezvykle a to od vrcholu nabídky. Kdo se orientuje v BMX značkách ví, že Subrosa a The Shadow Conspiracy jsou dvě úzce provázané značky. A právě tyhle dvě společnosti se spojily, aby vytvořily dokonalé kompletní kolo. Na kole jsou použity ty nejdražší samostatně prodávané díly obou značek, díky čemu si v ničem nezadá s Custom koly skládanými na zakázku. Komponenty od Shadow jsou navíc v nezvyklé barvě s názvem Extinguish, což kolu dodává osobité kouzlo. Tohle kolo ocení mladý progresivní jezdec, sběratel kol i sváteční BMX rider v důchodu. Luxus!! 

 


 

SUBROSA MALUM PARK 2019

Jak už název napovídá, tohle kolo je připravené na ježdění v parku tak, aby si jezdec užil každou session na plno!! Vyšší cenovka jasně značí, že tohle kolo snese dost a slibuje tak hodně zábavy!! Parková geometrie rámu v kombinaci s osazením twisterem a brzdou jen podtrhuje název kola. Základ z odolné slitiny CrMo, uložení na průmyslových ložiscích a osazení komponenty Shadow a Rant. Nástroj pro učení opravdových triků!

 

SUBROSA LETUM 2018

Jestli je Malum luxusním kolem pro parkové ježdění, Letum se blíží dokonalému nástroji pro street. Kolo je osazené Rant Moonwalker II freecoasterem, přeodníkem s guardem Shadow Sabotage, nebo čtyřmi plastovými pegy Rant a plnou náloží guardů. Nic nebrání tomu, jít to projet do ulic! Před Letumem není žádný spot v bezpečí! Povedená geometrie a kvalitní osazení. To je Letum.

 


 

SUBROSA SALVADOR 2019

S výběrem barvy je to u modelu Salvador snadné - černá. Na výběr je ale hned několik variant. K dispozici je varianta XL s rámem ve velikosti 21" pro všechny dlouhány. Kdo má jasno a chce na kole freecoaster je tu i varianta FC, osazená Rant Moonwalker II nábojem. Varianty se navíc kombinují a to znamená hned 4 rozdílná kola. Salvador, Salvador XL, Salvador FC a Salvador XL FC. Pořádná nálož pro všechny nadějné BMX ridery.

 

SUBROSA SALVADOR PARK 2019

Kdo má ve městě kvalitní park a chce jít touto cestou, je tu parkově laděná varianta modelu Salvador. Rám nese hodně hravou parkovou geometrii, díky čemu jsou začátky parkového ježdění zábavnější. Ideální volba pro ty, kteří chtějí mít na kole twister na učení prvních Barspinů. Ať už budeš trénovat na své první závody, nebo se jen bavit ježděním s kámoši, Salvador tě v parku nezklame.

 

 

SUBROSA TIRO 2018

I ten nejpopulárnější model v nabídce si zaslouží vylepšení!! Hledáš ideální kolo na první triky a základy jízdy? Proto je tu model Tiro, navíc ve dvou velikostech a tedy i variantě XL. Na kole se vyjímá množství komponentů od značek Rant a The Shadow Conspiracy, což zvedá celkový dojem z kola. Stačí si vybrat velikost a jít se prát se základy a prvními triky!! Tiro to zvládne. A ty? Za hodně příznivou cenu je tenhle model na seznámení s BMX. 

 


 

SUBROSA TIRO 18" 2019

Začít brzy se hodí!!! Mladší sourozenec modelu Tiro na 18" kolech. Ideální pro ridery s výškou něco přes 140cm. Že je tohle kolo menší než klasické BMX, rozhodně neznamená že je chudší. Subrosa Tiro je osazeno hned několika komponenty od The Shadow Conspiracy a Rant, a bylo navrženo tak, aby pomohlo mladému riderovi rozvíjet dovednosti a posouvat jeho hranice. Tahle "osmnáctka" má stejnou výbavu jako 20" Tiro, jen je v menší a tedy zábavnější velikosti.

 

SUBROSA SONO 2019

Přibývá začínajících jezdců a to si vyžádalo v modelové řadě kol Subrosa přírůstek. Nese název Sono a je dostupný i v XL variantě, tedy ve velikostech 20,5" a 21". Kolo s cenou sraženou na samé dno, ale větším rámem než model Altus pro vyšší ridery a několika vylepšeními. S ohledem na cenu je kolo vybavené kvalitními komponenty, má skvělou aktuální geometrii a je postaveno z kvalitních materiálů. 

 

SUBROSA ALTUS 2019

Altus zaplňuje mezeru mezi BMX koly ze super-marketu, a drahými BMX koly ze sféry specializovaných výrobců. Za skvělou cenu hodně zábavy pro opravdové začátečníky a seznámení se s kolem. Na kole se najdou kvalitní komponenty od značek Rant a The Shadow Conspiracy, a má celkově upravenou geometrii pro mladé a tím pádem i menší ridery. Horní rámová trubka má délku 20" díky čemu se hodí pro jezdce s výškou lehce přes 150cm.

 

 

SUBROSA ALTUS 16" 2019

Všichni bychom si přáli právě takové první kolo v dětství. V Subrosa se snaží, aby byl první kontakt s Freestyle BMX nezapomenutelný právě skrz jejich kola. Tak tomu je i u tohoto 16" kola Subrosa Altus. Kolo má vychytanou geometrii umožňující rozvoj dovedností na kole i první triky. Jestli má tohle být první kolo, bude to nezapomenutelný zážitek. Kolo se hodí pro ty nejmenší ridery s výškou mezi 122-138cm. Svou stavbou si v ničem nezadá s BMX koly na 20" kolech, s rozdílem uzpůsobení dílů podle potřeb mladých riderů. Díky barevným doplňkům zaujme na první pohled.

 


 

SUBROSA ALTUS 12" / BALANCE

Čím dříve posadíte dítě na BMX, tím lépe bude zvládat nové výzvy. Model Altus na 12" kolech je dostupný ve dvou variantách. Variata Balance připomíná odrážedlo a vedle opravdové kolo pro ty nejmenší a nejšikovnější. BMX jezdci jsou další generací, která vydrží u kol po celý život a v Subrose se rozhodli jim jít naproti. Balanční odrážedlo Subrosa Altus bylo navrženo tak, aby si mládě svůj první stroj pořádně užilo a navždy pamatovalo. Ať už jdo o mikro-drážkování na gripech, sedlo vhodné velikosti, platformu umožňující stání, nebo barvu podobající se kolům profesionálních jezdců, tohle bude Vaše dítě milovat. Díky stavbě podobné BMX kolům, umožňuje dítěti obratnější jízdu, snazší nastupování/vystupování a vydrží i první pády. To vše podpoří rozvoj jeho dovedností a zajistí, že si svůj první stroj maximálně užije a bude si ho navždy pamatovat.

 

KOMPLETNÍ KOLA SUBROSA V NAŠEM E-SHOPU

 

KOMPONENTY A DOPLŇKY SUBROSA V NAŠEM E-SHOPU
 

Související produkty: subrosa
Související články: subrosa brand


Zpět
 
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X